gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Saç kırıklarını önlemek

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

saç kırıklarını önlemek için saç kırıklarını önlemek kırıkları kırıkları için Saçlarımızın kırılmaması için evde uygulayabileceğimiz yöntemler:)
    SICAK YAĞ BAKIMI

Kurumuş ve yıpranmış saçları canlandırmanın en iyi yöntemi zeytinyağ tavsiyesidr.Eğer saçlarınızı beslemek ve parlaklık vermesini istiyorsanız 2 çorba kaşığı zeytin yağını ısıtmanız ve yavaş yavaş saç derinize yedirmeniz yeterli olacaktır.Bu işlem bittikten sonra sıcak suyla ıslattığınız bir havluyu iyice sıktıktan sonra başınıza sarın.Havlu soğurken bu işlemi iki ve üç kez tekrarlayın .Böylece saçınızın yağı iyice emmesine yardımcı olursunuz.Sonra saçınızı yıkıyarak durulayın.Bu bakım türü özellikle çabuk kırılan saçlar için çok yararlıdır.

HİNT YAĞI BAKIMI

Yarım çay bardağı hint yağını ısıttıktan sonra baş derinizi ovacak şekilde saçınıza sürün.Daha sonra saçınızı yavaş yavaş tarayın.Tarama işlemi bittikten hemen sonra sıcak suyla ıslattığınız bir havluyu iyice sıktıktan sonra başınıza sarın.Havluyu yarım saat başınızda beklettikten sonra saçınızı şampuanla yıkayın.Bu işlem fazla ince çabuk kırılan kuru saçlara iyi gelir.

Saç kırıklarını önlemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç kırıkları tarihe karışıyor

Saç kırıkları tarihe karışıyor

saç kırıklarını kesmek İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen saçların problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor. İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen...
  2. sağlıksız kırık saçları onarmak

sağlıksız kırık saçları onarmak

kırık saçları onarmak saç kırıklarını onarma kırık sac onarımı saclar nasıl onarılır saç kırıkları nasıl onarılır Saçlarınız kırıldı ve siz saçlarınızı hem sağlıklı yapmak hemde kestirmemek istiyorsunuz.İşte size saçınızın uzunluğunu pek kaybetmeden saç kırıklarınızı onarıp saçınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlayacak bilgiler:):) Saçlarım kırıldı Mutlaka bir-iki santim kestirmelisiniz....
  3. saç kırılmalarını önlemek için

saç kırılmalarını önlemek için

saç kırılmalarını önlemek meleklerim saçlarınız kırılıp dökülmesin :tik: sizin için çok hoş bir saç bakım kürü buldum. Bu bakım saçlarınıza esneklik, bakım ve parlaklık verecektir. Kurumuş ve yıpranmış saçları en iyi canlandırma yöntemi, zeytinyağıdır. Saçlarına parlaklık vermek ve beslemek için 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıt. Bunu yavaş yavaş tüm saç derine yedirerek masaj yap....
  4. Saç kırıklarını önlemek için yapılması gerekenler

Saç kırıklarını önlemek için yapılması gerekenler

saç kırıkları bütün kadınların kabusudur çatallı bir görüntü yaratmamak için öneriler burda melekler.Saçlarınızı uzatmak istiyorsunuz ancak uçlarındaki kırıklardan dolayı sürekli kestirmek zorunda kalıyorsunuz. Saç kırıklarına karşı kolay ve etkili önlemler alarak kırıkları önleyebilirsiniz. Saç kırıklarıyla mücadele için püf noktalarını sizin için hazırladık… Saç kırıklarının oluşmasını...
  5. saçlarımdaki fazla kırıklar

saçlarımdaki fazla kırıklar

mrb arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve saçlarım kıvırcık olduğundan dolayı düzleştiricii yapıordum ama tabi sonrasında pişman oldum çünkü saçlarım kırılmaya başladı kuaföre gittiğim zaman saçımdaki kırıkları aldırmak istedim fakat saçımı çok keseceklerinden korktum herhangi bir bakımla giderilmesi mümkün mü veya kuaförde çok kesilmeden alınması mümkünmü :grev::grev:bidaha kesinliikle saçımı...

Sayfayı Paylaş