gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Saclar neden dökülür?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

Sac dökülmesi, bakim, a vitamin yüksekligi, kansizlik, seker [​IMG]

Saçlar neden dökülür?

Kanser ve tümör ilaçları, A vitamininin çok yüksek dozda alınması, tifüs, tifo, frengi, romatizma, şeker, mantar, deri, tiroit bezi hastalıkları, kansızlık, çinko-selenyum-demir eksikliği, doğum kontrol hapları, yanlış kullanılan şampuanlar, özellikle saçların hava almasını önleyen jöleler, saçların fazla gerilmesi, çok fazla yıkamak, sık dişli tarak kullanımı gibi etkenler de saç dökülmesine sebep olur!

Saclar neden dökülür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlar Neden Dökülür?

Saçlar Neden Dökülür?

saç, neden dökülür, sebepleri, hastalık, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Saçlar pek çok nedenden ötürü dökülür.Tabi günlük olağan olarak dökülmesi gerekenden fazlasını kastediyoruz.En başta stres sebebiyle,ayrıca bazı hastalıklardan ötürü de dökülür.Listemize bir bakalım.. • Diffüz alopesi – Diffüz alopesi, bütün kafa derisi üzerinde yayılan jeneralize...
  2. Saç Neden Dökülür?

Saç Neden Dökülür?

saç, neden dökülür, sebepleri, çözümleri, tedavisi, ile ilgili bilgiler burada melekler Saçların dökülmesi en sinir edici durumlardan biri melekler .Saçınızın tararken tutam tutam elinize gelmesi hayli moral bozar.Peki bu saçlar neden dökülür dersiniz? Saçlarımız neden dökülüyor Saç dökülmesi yaygın ve sık görülen bir sağlık sorunu haline geldi. Neredeyse saçlarından şikayet etmeyen,...
  3. Kanser Tedavisinde Saçlar Neden Dökülür?

Kanser Tedavisinde Saçlar Neden Dökülür?

kanser tedavisi, saçlar neden dökülür, sebepleri, kullanılan ilaçlar, sonuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Kanser adı en soğuk hastalıklardan biri melekler :) Dileyelim ki hiçbirimiz böyle bir illetin eline düşmeyelim. Her an herkesin başına gelebilecek bu hastalığın tedavisi sırasında saçlar tutam tutam dökülür.Neden diye hiç düşündünüz mü? Merak edenler için uzmanlardan...
  4. Kadınların saçları neden dökülür :((

Kadınların saçları neden dökülür :((

Genelde erkekleri görmeye alışmışız kel olarak.Ama bu gidişle ben de öyle olacam sanırım.:( Saçlarım çok dökülüyor ve neden böyle oluyor anlamıyorum. Ne yapabilirm ki? Neden kadınların saçları böyle dökülür?
  5. kabaran saclar icin ne yapmalim

kabaran saclar icin ne yapmalim

saclarim cok kotu kizlar acayip kabarıyor ne yapmam lazım bana ürün tavsiye eder miiniz sizler ne kullanıyorsunuz. yahu hippi gibiyim yeminle bide elektrik olayı eklendiğinde üstüne varya görmeyyin. :) bonus reklamı beni bi görse kesinlikle reklamlarında oynatır yeminle.

Sayfayı Paylaş