gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Saclara özel aksesuarlar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Düsündümde boynumuza, el, kol, ve hatta ayagimiaza bile, bu arada saclarimizi sekillendiriyoruz kücük tokalar takiyoruz ama hic dünüdünüz mü belkide o saclarimiz kiskaniyordur aksesuar tasiyan diger yerlerimizi. O yüzden sizlere gecenyildan kalma ama bu yilda moda olacak sac aksesuarlarini sunuyorum...Bunlar bana göre degil demeyin sorna saciniz size kizip dökülebilir :tik:

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    İlk fotoğraftaki tacı takabilirim. Hepsinden geçtim kadın çok etkiledi beni cano. : ) Başıma onu taksam? :D:D

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Sana feda olsun :D bende sac rengini cok begendim...

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
Saclara özel aksesuarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Aksesuarları

Saç Aksesuarları

Saçlarınız için harika saç bakım önerilerini sitemizde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda gelin saçları ve saç galerisi bölümümüzden de yararlanabilirsiniz. Saçlarınızı güzelleştirecek saç aksesuarları için bir araştırma yaptım arkadaşlarım. Genelde aksesuarlar çok pahallı değiller bunun için yaptığım araştırmada buradaki televizyonda hep reklamlarını gördüğünüz tozlu.com sitesinden alışveriş...
  2. Melek gelinlerimize özel saç aksesuarları

Melek gelinlerimize özel saç aksesuarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. saç aksesuarları

saç aksesuarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Saç aksesuar

Saç aksesuar

hatice sultan saç modelleri hatice sultan saç takıları Çeşitli modeller..
  5. Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

gelin makyajı gelin makyaji makyaj düğün makyajları gelin saçı, modelleri, makyaj örnekleri, saç aksesuarları, gelin tacı modelleri burada bulabilirsiniz İster saç modeline odaklan isterse saçta kullanılan aksesuara yada gelinin makyajına... Ne istersen burada yani melek :D

Sayfayı Paylaş