gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sade ama hoş döşenmiş yatak odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

yatak odası dekorasyonu Sade yatak odası
    Sade yatak odası dekorasyonu istiyorsanız bu zarif dekorasyon örneği size fikir verebilir. Çok az eşya ile dekore edilen bu mekanda dikkat çeken tek şey duvar dekorasyonuna şklık katan ayna.

twettysale bunu beğendi.
Sade ama hoş döşenmiş yatak odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak odası dekorasyonları çok hoş

Yatak odası dekorasyonları çok hoş

Yatak odası dekorasyon örnekleri Yatak odası dizaynı Bu yatak odası dekorasyonlarını çok beğendim. Özellikle siyah olana bayıldım. Yatak odası sanatını konuşturmuş bence bu oda. Aslında siyah iç karartır derler ama bu yatak odaso dekorasyonu o kadar güzel olmuş ki benim içim kararmaz heralde burda. Ben kendi yatak odasmı da krem ve altn sarısı tonlarında dekore ettim, beğeniyorum.
  2. Sade ama şık oturma odası dekorasyonu

Sade ama şık oturma odası dekorasyonu

Sade oturma odası dekorasyonu mor gri oturma odası Mor rengine en çok yakıştırdıüım renk gridir. Bu sade oturma odası dekorasyonu örneğinde de mor rengi ve gri rengi bir arada kullanılmış. Ortaya bu şık ve modern 2012 dekorasyon modasına uygun bir oda çıkmış.
  3. Hoş bir yatak odası dekorasyonu

Hoş bir yatak odası dekorasyonu

yatak odası dekorasyon örneği Duvar dekorasyon örneği Asma tavan uygulamsı ile dekore edilen bu yatak odası modelini çok beğendim meleklerim. Yatak başında kullanılan midye figürü ve ışıklandırma yatak odası dekroasyonuna farklı bir ambiyans vermiş.
  4. Sade döşenmiş yemek odası dekorasyonu

Sade döşenmiş yemek odası dekorasyonu

yemek odası dekroasyonu Sade yemek odası Sade yemek odası dekroasyonu oldukça sade olmasına rağmen göze hitap etöeyi başarıyor. Sizinde fazla bir odanız varsa yemek odası dekore edebilirsiniz. Böylece salon dekorasyonunuz daha da genişler.
  5. Yatak odası dekorasyonu çok hoş

Yatak odası dekorasyonu çok hoş

yatak başı modeli farklı yatak örneği Yatak başı içibn farklı bir örnek olan tasarım yatak modeli mekanı oldukça modern göstermiş. Yeni gelinlerin evine bu yatak çok yakışır.

Sayfayı Paylaş