gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

sadece seni istiyorum

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

sadece seni istiyorum seni istiyorum sadece istedim ne demek SENI ISTIYORUM SENİ İSTİYORUM!.. Akşam senin kollarında uyuyup, sabah kendi kollarım arasında görmek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Herkesin içinde el ele oturup, o güzel gözlerine gözlerimle "seni seviyorum" demek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Akşam öpücüklerinle uyuyup, sabah öpücüklerimle uyandırmak için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Ellerini okşamak vücudunu hissetmek tüm benliğimi sana vermek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Mehtabın altında uzanıp, yağmurlu bir günde denize girmek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Sevgi selinde kaybolup aşk rüzgarlarıyla savrulup, mutluluğa erişmek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Gözlerimi kapayıp ellerim ve dudaklarımla seni ezberlemek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Gecenin bir yarısı uyandığımda seni yanımda görmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Yalnızlar diyarında kaybolmamak, seviyor ve seviliyorum demek için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Aşkı her an yaşamak, sevgi ağacının meyvelerini yemek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Ağladığımda omzuna başımı koymak için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Yağmurun gürültüsünden korktuğumda, kollarının arasında olup korkmamak için..
    SENİ İSTİYORUM!.. Her an seni yanımda görmek sevdiğimi söylemek için..
    SENİ.. YALNIZ SENİ İSTİYORUM

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sadece seni istiyorum
    Bayildim ya yüregine saglik canim.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sadece seni istiyorum

beğenmenize sevindim canım:)

sadece seni istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sadece aşk istiyorum

sadece aşk istiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sadece Bilmek İstiyorum...

Sadece Bilmek İstiyorum...

Tanimak için bilmek istiyorum Geçinmek için ne yaptigin beni ilgilendirmiyor. Neyi özledigini, kalbinin arzuladigi seye kavusmanin hayalini kurmaya cesaret edip edemedigini bilmek istiyorum. Kaç yasinda oldugun beni ilgilendirmiyor. Ask için, hayallerin için, yasiyor olma serüveni için bir aptal gibi görünme riskini göze alip almayacagini bilmek istiyorum. Ay'in etrafinda hangi...
  3. Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben sadece seni sevdim... Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim ki; bir gülün kadifemsi yumuşaklığıyla, karın ilk düşüşüyle, güneşin ilk ışıklarıyla... Ben gözlerine vuruldum... Hani binbir anlam taşıyan gözlerine. Bazen anlamsız bakan, bazen bana tüm çiçekleri bağışlayan o gözlerini sevdim... Seni öyle delice sevdim ki... Gece melektin rüyalarımda, sabah bir fincan çayı kahvaltımın, okulda...

Sayfayı Paylaş