gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Safiye Soyman - Kader Diyemezsin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kader diyemezsin sen kendin ettin aşkıma sevgime ihanet ettin yalvarışın çok geç beni kaybettin
    dönme artık seni bende terk ettim

hani mutluluktu bu aşkın sonu
    hani sürecekti bir ömür boyu
    nasıl yaptın zalim sen bana bunu
    kader diyemezsin sen kendin ettin

şimdi gözlerimde boş bir anısın
    sen gerçek aşkımın sahte yanısın
    sana değil tanrım bana acısın
    bu kötü günlere sen sebep oldun

Safiye Soyman - Kader Diyemezsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safiye Soyman - Zalim

Safiye Soyman - Zalim

Ümit veren sen Cefa çeken ben Vefasızsın sen İnsafsızsın sen Taş kalplisin sen zalim x 2 [Nakarat] x 2 Anlamıyorsun gönül derdinden Çıkarıyorsun çabuk kalbinden Böyle giderse seni sevemem zalim Bilmem ki seni ben sevdim Güvendim sana gönlümü verdim Vermez olaydım zalim x 2 [Nakarat] x 2
  2. Safiye Soyman - İstanbul Sokakları

Safiye Soyman - İstanbul Sokakları

istanbul sokakları tab istanbul sokakları nota notaları notası şarkı notası Söyleyin sevgilim nerde? İstanbul sokakları Çare bulun bu derdime İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz bıraktınız İstanbul sokakları Sevdiğimi verin bana İstanbul sokakları Çare bulun bu derde İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz...
  3. Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim

Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim

safiye soyman yıllanmış şarap önce tuttun elimden sonra neden bıraktın yıllanmış şarap gibi gibi yaktın içimi yaktın safiye soyman hem aşkımsın sevgilim Önce tuttun elimden sonra neden bıraktın Yıllanmış şarap gibi yaktın içimi yaktın Ecel kapımı çalsa yine kalbimde sensin Hem aşkımsın sevgilim hem bitmeyen çilemsin Öyle günler yaşadım hem el öptüm hem etek Dudağım yanar diye su içtim...
  4. Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

faik öztürk biyografi safiye soyman kimdir safiye soyman faik öztürk evlimi biyografi kimdir Benim saham boş değil o golleri attıran benim! Gülben Ergen'in önceki gün atv'de yayınlanan 'Sürpriz' programında Safiye Soyman, Faik Öztürk ile yaşadığı aşk yüzünden sanat hayatını bitirdiğini söyleyen Ferhat Güzel'e sert çıktı: Ben istediğim için o golleri attırıyorum.. Gülben Ergen ile...
  5. Hangisine hayır diyemezsiniz?

Hangisine hayır diyemezsiniz?

Evet sevgili melişlerim anketimizdeki şıklardan hangisine hayır diyemezsiniz :) Mesela ben hiçbir zaman çikolatalı bir pastaya ve yanında bir bardak çaya hayır diyemem :D Olsada yesek demi ama :D:D

Sayfayı Paylaş