gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sağlık

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sağlık Evin varsa bir sıfır koymalısın varlıklar hanene,
    İşin varsa bir sıfır daha koymalısın,
    İş seninse üç sıfır daha koymalısın,
    İşin iyi gidiyorsa üç sıfır daha,
    Araban varsa bir sıfır,
    Yazlığın varsa bir sıfır daha,
    Daha sıralanabilir sıfırlar hanesi.
    Ancak, sağlığın varsa bir koyarsın başına, bütün sıfırlar anlamlı bir değere ulaşır.Yoksa sonuç sıfırdır, hiç uğraşmayasın boş yere.

Sağlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salatadaki sağlık

Salatadaki sağlık

salatadaki vitaminler turp yaprağı yenirmi turp yaprağı salatası yemeği yenir mi Salatalık Kanı temizler, karaciğeri çalıştırır. Böbrekleri çalıştırarak bol idrar söktürür. İdrarla birlikte vücuttaki üre asidi ve ürat tuzlarını eritip dışarı atar. Havi olduğu bol kükürdü ile kanı temizler, ciltteki ter bezlerini çalıştırır, bol vitamin ve madeni madde verir, böylece cildin taze ve pürüzsüz...
  2. sağlığınızı renklendirin

sağlığınızı renklendirin

Göz alıcı renkleriyle sofralarımızı süsleyen sebze ve meyvelere renklerini veren maddelerin sağlığa faydası çok. Formsante, Beta karoten, Lutein, Alisin gibi maddelerin nelere iyi geldiğini araştırdı. Yeşil - Lutein Lutein nedir? Yeşil renkli bitkilerde bulunan bir pigment. Aslında rengi sarı, ama daha çok yeşil renkli sebzelerde bulunuyor ve onlardaki klorofil maddesiyle birleştiği için...
  3. Beden sağlığı

Beden sağlığı

Rüyada beden sagligi kötü bir hastali-ga ve zahmete isarettir. Çünkü saglik hastaligin tersidir. Bazen beden sagligi nimete kavusturur.
  4. Sağlık olsun ....

Sağlık olsun ....

Boyle bir gunun sabahini iple cekiyorum. Acaba ben de bir gun gune boyle baslar miyim? Öyle sabah uyanır uyanmaz yataktan fırlama Yarım saat erkene kurulsun saatin Kedi gibi gerin, ohh ne güzel yine uyandım diye sevin.. Penceri aç, yağmur da olsa, fırtına da olsa nefes al derin derin Yüzüne su çarpma, adamakıllı yıka yüzünü serin serin Geceden hazır olsun, yarın ne giyeceğin...
  5. sağlık ürünleri

sağlık ürünleri

merhaba arkadaşlar, bunu özellikle paylaşmak istiyorum önemli bulduğum için, bugün yatan bi yakın akrabam için hasta bezi araştırırken dikkatimi çekti hasta bezi, bebek bezi ve hijyenik kadın pedi ürünleri karşılaştırabilirsiniz bir çok markaya ait ürünleri gördüm, hatta markette olmayan ürünlerde mevcuttu işinize yarayabileceğini düşündüğüm için paylaşma gereği duydum, bilmiyorum sitenin...

Sayfayı Paylaş