gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Süper Sperm

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

velhasil rapin oglu gecimsiz hakkimda bildikleriniz bicimsiz bilemem neden yapitlariniz celimsiz
    densiz basliklara yorum gereksiz
    hepinizin sago bilgisi yetersiz
    vitaminlerimle bugunlere geldiniz
    bassline'i kulagina bas bu adam isi
    rast getirir has rapin enjektesi
    damarina copypaste shit, git kapi kapi yardim dilen it, pesimist beat bu benim batılrhyme icin şairi
    yunus yaşli gezegen bul bit,
    parmaklarini getir kalemine saril agla
    rap bebegimdir tam 7 yasinda
    miz mizlarinizi kalbime zimbaladigi hizla gurur icin tecavuzcu basi isteyin disslerimden penisilin aşisi
    ben deniz hazirladim asi,
    kap kasigi ac isen doyursun mideni rapin ele basi, ekonomik poliklanik dondan sik firlarcasina
    dinamik olmanin anlami cekim eksikligi
    suphe yok bana hiphop'in hissedarini goster (goster)
    23 nisan siirlerinizi kendinize seslenin.
    kargayi besleyin kartala kafa tutsun dissleri rafa kaldirin baris olsun.
    ukala kelaynak kusuna lirik at,mık olsun sattigin dostuna ozrun olum olsun tutulamayanlar yeter ki yemin olsun (yemin et) aklimin odalari kinle dolsun sago olsun sagoya sagolanan beyinler defolsun art niyet bana bu yeter akitilan onca ter beter eder olumden kederle paylas bedelle kaynas
    nedeni bilmedigim soguk savas buzlarinizla haslamakta beyin hucrelerim yavsamakta

super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch
    numay isgal isgale gerek duymadi hic ben raperken bosalirim pic [x2]

[kolera]
    sirrimin biri benim sanirim
    bu denli önemli nedenli gerekli kader hassasiyeti
    hop diye gülüsleri sıcaktı karsıya fotokopi yüzleri
    sanmış roof küçük akçe rappin havası kaçtı
    kaç kere çınlar sağ kulağım
    kirişte kirişten kirişi kırda kaç kaçan collection
    lakin ruh halim edepli
    nedemeli dert tetikte sert kötekte
    tek sebepde silerim hadi gel kolera
    sözüne gelinsin biri çıksın biri söylesin
    vezir şahı talan etsin
    kralı kırışsın bu asaleti sarsılsın
    kılıcı kırılsın vahşeti yazsın
    ama bu benim sözüme iştirak
    köprü sırat körpe suratlarında her mevsim çakal ordular çocuk .. da yanar
    söyleyin asayişmi berkemal?

[sagopa kajmer]
    gordugum filmin adi cehalet atesi muhalefetse yarim olsun ceyrek nakabul mazarraat bilegi bukemedi buklum boyunlar onunu mu goremedi? sago rapin en kalin ansiklopedisi ac sayfalarimi kari$tir belliki adabini ustura cellat bu hayat edebini yapma tasi berhayatla ta$$ak olmaz evlat bu mulakat sakatat gibidir (igrenc) ve gereksiz takla at, yerine gelsin beynin cocuklarinizi muziklerimle besleyin bazen istemeden disslerim gergin, hicvin tanrisi sago k vitamin sen misin? konu$ma sukut et adam bilemesin. 94'un kokmu$ gangaster rapiyle 10 sene geriye mi ta$iycan lan bizi sahte dumbul, hayat nedir senin icin elindeki bicakla anca ekmek kesersin yalan nefersin mikron yere hizla devrilsin ki$ilik geli$sin, beni dissleyen dilini e$$ek arisi siksin..

super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch
    numay isgal isgale gerek duymadi hic ben raperken bosalirim pic [x2]

Sagopa Kajmer - Süper Sperm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

RAP 1 Dayanmak en zor eylem. Zor durumlar için ayırdı insan hep bilinmiş bir söylem kenara. Duymak fayda etmez sağıra zaten. Bir kör olsan,yirmi seneni böyle yaşasan. Yirmi birde tanrı gözünü açsa,''-nerdeyim ?'' ve ''-kim bu şahsiyetler ?'' deyip bocalamaz mısın ? Ah bedava sirke sen mi baldan tatlısın ? Haklısın,bireyler bir paçavra çevresinde beleş yanar döner. Kim bu albüme beş kuruş...
  2. Sagopa Kajmer - Baytar

Sagopa Kajmer - Baytar

BAYTAR Bu dilden firar eden her söz, yaydan çikmis ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansiz bir dert tipi Geçmis dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemis yarindan hep mi sikayetçiyiz biz Aklimin ipinin ucuda kaçmis, timsah katreleri bosalsin Bir iki damla hiç degersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-i-degersiz Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz Bugün ömrün yarim gün,...
  3. Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yasadi tek tarafli Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakil tasi modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime degmeyin rüyalarimda karmasik teranelerde yazarim Olsun varsin...
  4. Sagopa Kajmer - 24

Sagopa Kajmer - 24

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve...

Sayfayı Paylaş