gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sakallı İpten Çeyizlik Lif Modelleri

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sakallı ipten yapılan örgü modelleri oldum olası hoşuma gitmiştir. Parlak ve yumuşak ip dokusu ile görsel bir şıklık örneği sunan sakallı ipten örgü modelleri bebek örgü modellerinden lif modelleri hatta paspas, halı gibi dekorasyon ürünlerin de bile tercih ediliyor. Sizler için bu yazım da ister çeyizlik ister hediyelik isterseniz kendi banyonuzun ihtiyacı için birbirinden güzel sakallı ipten lif modellerini paylaşıyorum. Banyolar da kişisel vücut temizliği ihtiyacınız için gerekli olan lif modelleri sakallı ipten yapılan örnekler le bayanların da oldukça ilgi gösterip beğeni duyduğu modeller arasın da yer alıyor.
    lif modelleri (1).jpg lif modelleri (2).jpg lif modelleri (3).jpg lif modelleri (4).jpg lif modelleri (5).jpg lif modelleri (6).jpg lif modelleri (7).jpg lif modelleri (8).jpg lif modelleri (9).jpg lif modelleri (10).jpg

Sakallı İpten Çeyizlik Lif Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeyizlik harika  lif modelleri

Çeyizlik harika lif modelleri

lif örnekleri anlatımlı lif örnekleri açıklamalı modelleri açıklamalı acıklamalı modelleri alıntı
  2. Sakallı ipten yolluk modelleri

Sakallı ipten yolluk modelleri

sakallı ipten halı sakallı ipten halı modelleri yolluk modelleri yolluk Son dönemlerde halı mağazaları reyonlarında da gördüğümüz ve cidden de çok şık olan sakallı ipten yolluk modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)
  3. Çeyizlik Dantel Lif Modelleri

Çeyizlik Dantel Lif Modelleri

Dantel Lif Örnekleri çeyizlik Dantel Lif Modelleri Çeyiz hazırlıkları yapan bütün melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, kullanmaya kıyılmaz dantel lif modelleri sunuyoruz :) Evet Melek'ler, insan bu liflerle keselenmeye kıyamaz :)
  4. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  5. 2014 Çeyizlik Lif Modelleri

2014 Çeyizlik Lif Modelleri

lif modelleri, lif örnekleri, farklı lif modelleri Kız beşikte çeyiz sandıkta demişler ve bunu söyleyen de boşuna söylememiş. Bir genç kızın çeyizi daha küçük yaşlardan itibaren başlar ve evleneceği güne kadar da devam eder. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi lif modelleri 2014 yılı örgü modasında yine yerini alarak evlilik ve çeyiz hazırlığında bulunan hamarat bayanlarla buluşuyor. Gelin...

Sayfayı Paylaş