gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Klozet Takımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri arıyorum varsa şık bir Sakallı İpten Klozet Takımı modeli elinizde benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten Klozet Takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten klozet takımı yapımı

Sakallı ipten klozet takımı yapımı

klozet takımı sakallı ipten klozet takımı sakallı ipten takımları yapılışı yapımı Ben bir örgü çılgını olarak bulduğum her modeli denemeye bayılıyorum.Olsun olmasın mutlaka uğraşırım.Örgü örmeye bayılıyorum.Genelde giyim üzerine örerim.Evim için ördüğüm pek birşey yoktur.Ama bu klozet takımına bayıldım.Hem basit hemde ipleri çok ucuz.Ben tanesini 1 tl ye alıyorum.Hemde renk renk.Çok şık...
  2. Sakallı İpten Kelebekli Halı

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri; BOY:160 CM EN: 68 CM FİYAT:90.00 TL Kargo ücreti bana ait
  3. Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri

Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri

Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri Sakallı İpten Klozet Takımı desenleri Son zamanların örgü trendleri arasında vazgeçilmez olanı sakallı ipler her modelde şıklık yaratıyor Melek'lerim. Şimdi size sunacağımız sakallı ipten yapılmış olan klozet takımı modelleride bunun bir örneği :)
  4. Sakallı İpten Çöp Torbası

Sakallı İpten Çöp Torbası

Sakallı İpten Çöp Torbası yapımı nasıl oluyor lütfen modeli varsa ekleyin
  5. sakallı ipten farklı klozet takımı örneği varmı

sakallı ipten farklı klozet takımı örneği varmı

kış geldi de bu klozetin üstüne ben sakallı ipten klozet takımı örmek istiyorum. Bana örülüşü ile birlikte farklı bir tane model gösterir misiniz teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş