gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sakın beni anlamaya kalkma!..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

<İstersen hiç başlamasın>

Yarım kalsın.Öyle olduğu yerde
    .Belkide daha iyi olur ne dersin?Daha fazla hayal kırıklığının ne sana ne de bana faydası olmazki.

Onca yanlıştan sonra aşkın çokta fazla önemi olmaz,olmuyor..
    Kırıla kırıla onaracak yer kalmıyor yürekte.
    Kaçıncıya onardıysak o kadar kırıldı işte

.Yarım kalsın daha iyi.
    Tadı başka tenlerde arasakta birbirimizi,ihmal ettiğimiz onca duygu ve diğerleri.
    Hüzünler..
    Kaç mutluluk bu hüzünleri yok edebilir.

Matematiğini aşka dök bakalım, ne kadar koruyucu oluyor mantığın.

Bunlar değil benim isteklerim.Biliyorsun bunlar değil..
    Beni iyi tanıdığını iddia ederken geçmişmiydi aklından aslında beni ne kadar iyi tanımadığın?

Yarım kalsın,eksik kalsın,bittiği yerde yani,
    bitirdiğin KALPTE kalsın bu aşk !

Ve başka hiçbir tenden sorma yenilgilerini,terkettiğin sevinçlerini bende kalsın,hayaller kalsın,öylece olduğu yerde!
    eğer böyle olmazsa yıllar sonra tozlu raflarımızda bile bulamayacağız birbirimizi..

Bırak halatlarını,
    çöz attığın demirleri,
    yak dalgalandırdığın beyaz bayrağını,
    yapay sevinçlere bürün,
    sahte kahkahalar at,
    kazı kendini beynimden ve
    git.

bir daha da sorma kimseden.Geçme hayallerimden,
    karda yürüdüğümüz yolun her taşını sök ve
    git.

Yaşanmışlıkları nasıl olsa unutursun,unutulur,neler unutulmuyorki..
    Yeniden aşık ol,tutul benim gibi..

İşte o zaman,
    kimsenin gamzelerini farketmediğini anladığın zaman,sakın geçme aklımdan,
    sorma beni başka tenlerden..
    O zaman hiç yapmadığın bişeyi sakın yapma,

sakın beni anlamaya kalkma..

Sakın beni anlamaya kalkma!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sakla Beni

Rafet El Roman - Sakla Beni

Derdime dert kat yine de bende kal Bu ömür uğrunda sana heba Dört mevsim gibisin her günün ayrı güzel Bu kalp sana yeter Ömrüme yük ol yine de bende kal Emrin kulun olur seni korur Ender nadir bulunur senin gibi güzel yar Bu kul sana tapar Sakla beni sar kuytularında Salla serp savur rüzgârlarında Dolayıp tut beni kanatlarında Besle beni yar yudum yudum aşkla
  2. Anlamaya çalışma beni ...

Anlamaya çalışma beni ...

beni anlamaya çalışma Anlamaya çalışma beni ... Yarım kalan bir şeyler mi vardı? Yada bitmemiş sözler mi? Üzerine gözyaşı dökülmemiş sevdalar gibi emeksiz yaşanmamışlıklar mı? Yarım kalanlar neydi? Sen miydin yoksa ben mi ??? Bilinmezlik gibi garibim bu aralar, Hiç ne istediğini bilmez oldun mu? Şimdilerde böyleyim;kaçaklarda, İsyanlarda kabul etmezlerdeyim, neyi veya neleri...
  3. Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

sakın beni bırakma Beni rüzgara vermeÖfkeli bir deniz gibi Üstünden atma beni Yazdığın gibi silme Yumruklama parçalama Ne yapsam kırılmaz diye İtme koca dağlardan Gidip gelip ağlatma=( Bu bensiz yapamaz de İçinin derinlerine sakla Gösterme kimseye beni Gönlünde tut bırakma Kuşlara parçalatma Çöllere koyup dönme Gözden çıkarma beni Tam her şeyimi aydınlatırken Yeter bu kadar...
  4. Beni " SENDE " sakla..

Beni " SENDE " sakla..

Beni " SENDE " sakla.. Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...” Sende yaşıyorum... Hayatta yüreğim. Önümde gözlerin arkamda benliğim.. Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım.... Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim.. Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan.. Bir sen kaldın avuçlarımda bir...

Sayfayı Paylaş