gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sakız yapışması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni almış olduğum bantolonuma sakız yapışarak tabaka oluştu ne yapmam gerekiyor

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sakız yapışmalarını en iyi dondurarak yok edebilirsiniz. Sakız lekesi olan kumaşınızı, buzdalabında yaklaşık 1 saat bekletip veya üzerine torba içinde buz sürüp sakızın donmasını sağlayınız. Böylece sakız kolaylıkla çıkacaktır. Çıkmayan kısımlar için lekeli kısmı kumaş müsaitse sirke ile çitiledikten sonra deterjanla yıkayınız.

SadmiN bunu beğendi.
sakız yapışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakın içmeyin

sakın içmeyin

Anne adayları dikkat!.. Bebeğinizin sağlığı için uygulamanız gereken önemli ayrıntılar. Türkiye'de 12 bin bebek doğuştan kalp hastalığı riski taşıyor. Doç. Dr. Arda Saygılı, bu hastalıkların tanısının anne karnından itibaren konulabildiğini belirterek uyardı: Anneler hamilelik döneminde yeşil çay içmemeli. Çünkü yeşil çay tüketimi bebeğin kalbinin açıklığını kapatıp, hayatını...
  2. sakin olabilirmisin

sakin olabilirmisin

Şşşt, sakin ol! Kötü geçen bir günün ardından eşiniz eve geliyor. Size ilk tepkisi ne oluyor? a) ‘Merhaba hayatım’ der, ceketini size uzatıyor. b) Yüzünüze bile bakmadan homurdanarak televizyonu açıyor. c) Yanaklarınızı öptükten sonra ‘Akşama ne pişirdin?’ diye soruyor. Diyelim ki, yemek yerken size o gün başına gelenleri anlattı ve tam siz de kendi gününüzü anlatmaya yeltendiniz. Sizden...
  3. Yurtseven Kardeşler - Sak Sak Ellere

Yurtseven Kardeşler - Sak Sak Ellere

Bagina giremedim Külünü deremedim Bir o yandan bir bu yandan Yüzünü göremedim Sak sak ellere Düsürdün dillere Ben gönlümü kaptirdim Senin gibi güzele Ben gönöümü kaptirdim Senin gibi dilbere Bagimizda üzüm var Benim sende gözüm var Egil bir yol öpeyim Sana bir cift sözüm var Sak sak ellere Düsürdün dillere Ben gönlümü kaptirdim Senin gibi güzele Ben gönlümü kaptirdim Senin gibi dilbere
  4. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
  5. Fuat Saka

Fuat Saka

fuat saka nerede sahne alıyor fuat saka nerde çıkıyor MİNİ BİYOGRAFİ 1952 yılında doğmuş, çocukluğu Trabzon'da bol şarkılı, türkülü bir evde geçmiş, ilk müzik eğitimini yaylı tambur çalan babasından almıştı. Lise yıllarında Karadeniz Teknik Üniversitesi'ne dışarıdan gelen arkadaşlarının ve Amerikalılar'ın yayın yaptığı Boztepe radyosunun etkisiyle Batı müziğine yöneldi: "Beatles'a,...

Sayfayı Paylaş