gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Salı Günü Dizileri 2012 dizileri neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba ACABA 2012 SALI GÜNü YAZ SEZONU DİZİLERİ NELER Salı Günü Dizileri 2012 dizilerinin isimlerini yazarsanız sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Salı Günü Dizileri

2012 Salı Günü Dizileri

Salı günü gündüz ve akşam kuşağında yayaınlanan TV ekranlarındaki dizi filmler ve saatleri şöyledir..

Sen de Gitme TRT 1 - 01:35

Elde Var Hayat TRT 1 - 05:10

Unutma Beni FOX TV - 06:15

Yerden Yüksek TRT 1 - 09:05

Hanımın Çiftliği Kanal D - 10:00

Akasya Durağı Kanal D - 12:00

Küçük Hanımefendi TRT 1 - 13:30

Unutma Beni FOX TV - 15:00

Koçum Benim TRT 1 - 15:05

İffet Star TV - 15:15

Arka Sokaklar Kanal D - 16:30

Elde Var Hayat TRT 1 - 16:40

Deniz Yıldızı FOX TV - 19:00

Seksenler TRT 1 - 19:50

Firar Star TV - 20:00

Uçurum ATV - 20:00

Öyle Bir Geçer Zaman ki Kanal D - 20:00

Kurt Kanunu TRT 1-22-15

Salı Günü Dizileri 2012 dizileri neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nuri Dizisinin Günü Değiştirildi

Nuri Dizisinin Günü Değiştirildi

Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un başrollerinde oynadıkları Nuri dizisi artık pazar günleri değil çarşamba günleri sevenleri ile buluşucakmış kızlar... Kanal D’nin ekran başındakileri kahkahaya boğan dizisi “Nuri”nin günü değişti. Artık çarşamba günleri ekrana gelecek dizinin üç başrol oyuncusu Meltem Cumbul, Oktay Kaynarca ve Öykü Çelik’e dizinin gidişatını ve bu değişiklikle ilgili...
  2. Bizim Yenge Dizisinin Günü Değişti

Bizim Yenge Dizisinin Günü Değişti

bizim yenge dizisi oyuncuları yayın günleri nezaman hakkında detaylı bilgiler burada Kanal D'nin sevilen dizisi Bizim Yenge Çarşamba günleri yayınlanıyordu melekler...Ama artık yayın günü değişmiş sevilen oyuncuların oynadığı dizi artık Cumartesi günleri yayınlacak...Dizinin hayranlarına duyurulur... Eğlencenin günü değişti, “Bizim Yenge” cumartesi ekranına taşındı.Başrollerini Şebnem...
  3. 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler merak ettim

2012 Yeni Sezon Dizileri Neler merak ettim

Kızlar kış boyu izlediğimiz diziler ya bitti ya da sezon finaline girdi bu dizilerin yerine bir sürü dizi geliyor fragmanlardan görüyoruz peki 2012 Yeni Sezon Dizileri Neler hangi diziler yeni sezonda oynayacak?
  4. Perşembe Günü Dizileri 2012 yılının dizileri

Perşembe Günü Dizileri 2012 yılının dizileri

Kızlar perşembe günü hangi diziler oynuyor acaba, biz ailecek perşembe gününü tv izleyerek geçirmeyi planladık ama dizilerden neler var bilmiyoruz yazarsanız sevinirim:)
  5. A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

aşk dizisi yayın günü, aşk dizisi, aşk dizisi hangi gün Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden A.Ş.K.'ın yayın günü değiştiç Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ı izlediğimiz A.Ş.K. dizisini her pazartesi akşamı 22:00'den itibaren izleyebiliriz.

Sayfayı Paylaş