gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Salon unuzda yeşil bir köşeniz olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Salonda çiçek dekorasyonu Canlı çiçek dekorasyonu
    Salonunuzda sizi doğayla bütünleşitrecek yeşil bir köşeniz olsun istemez misiniz? Bu dekoratif saksılar kullanılarak hazırlanan eşik köşe salon dekorasyonuna çok yakışır. Tavşancık bilbolarda ayrı bir hava katmış.

Salon unuzda yeşil bir köşeniz olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Merhaba Melekler,bende burdayım haydi herkesi buraya çagırıyorum.İşte size sorum? YENİ EVLİSİZ VE EŞİNİZLE YEMEĞE ÇIKTINIZ.FAKAT ODA NE ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZ DA ORADA VE SİZİ GÖRDÜ YANINIZA GELİYOR?NE YAPARSINIZ A:GÖRMEZDEN GELİRİM B:EŞİME ÇAKTIRMADAM KAŞ GÖZ İŞARETİ YAPARIM C:KADERİME RAZI OLUR MASAYA GELİRSE EŞİMLE TANIŞTIRIRIM haydi kızlar cevaplarınızı benimle paylaşın öptüm sizi şekerler...
  2. bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

Bana Bir Resim Çiz Mum Işığında Aydınlanmayı Bekleyen Geceler Kapkara Gökyüzünde Kaybolmuş Yıldızlar Acıyan Yüreğim Olsun İçinde .. Acıyı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Kan Revan İçerisinde Unutmaya Uyuyan İnsanlar Kırık Dökük Düşler Kırılmış İnsanlar Olsun İçinde .. Unutmayı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Yolunu Kaybetmiş İnsanların Oradan Oraya Savrulmaları...
  3. bir oyun köşemiz olsa

bir oyun köşemiz olsa

ADMİNLERİM size sesleniyorum fikrim için ne dersiniz bilemiyorum ama neden bir oyun köşemiz yok okey, kagıt,tavla vs şimdiden cevabınıza teşekkür ederim kolay gelsin
  4. Bahçede huzur dolu bir köşem olsun

Bahçede huzur dolu bir köşem olsun

Bshçe dekorasyonu Huzur veren mekanlar Bahçeli bir evim olsa çok hoş bir bahçe dekroasyonu yapmak isterdim. Tabiki kendimede bahçede huzur köşesi dekore ederdim. Bu köşe kafamı dinleyebileceğim, sanki, bol yeşillkili ve gölgelikli bir mekan olurdu.
  5. evinizde yeşil bir duvarınız olsun

evinizde yeşil bir duvarınız olsun

dikey saksı modelleri Duvarda çiçek örneği İlginç bir duvar dekorasyonu tasarlıyorsannız bir duvarınızı dikey saksı kullanarak yeşillik duvar dekorasyonu uyulaması yapabilirsiniz meleklerim. Dikkat etmeniz gereken duvarın ışık alması.

Sayfayı Paylaş