gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sana gel demek

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sana gel demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel Desem Sana

Gel Desem Sana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gel desem sana...

Gel desem sana...

Gel desem sana .... Hiçbir şey sorma,hiçbir şey konuşma,sadece gel... Gelir misin?? Hadi desem yada..?? Hiçbir şey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? Bakmasan,görmesen,duymasan beni günlerce...Aylarca belki.... Yine beni sever misin? Gözden ırak olan gönülden uzak olurmuş derler ya.. Yanımda olup uzak olanlardansa,uzakta olup içimde olmayı becerebilir...
  3. Sinan Özen - Sana Merhaba Demek Ayrılıkmış Meğer

Sinan Özen - Sana Merhaba Demek Ayrılıkmış Meğer

O ilk bakış merhaba sevgiye Bir umut çöktü yüreğime Didindim uğraştım Tükendim anlamadın.. Fazla birşey değil istediğim Sıcak bir sevda beklediğim Aradım, duymadım, görmedim, bulamadım.. Sana merhaba demek ayrılıkmış meğer O mahsun gözler yalan yalanmış meğer Olur ya sende çaresizsen eğer Ufukta sade bir sevgideyim.. Bir ışık sanmıştım görünce Kapılıp gittim delice Volkandın bu sönmüş...
  4. Rüyada Gelin Olmak Ne Demek ?

Rüyada Gelin Olmak Ne Demek ?

Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmanın Tabiri Nedir Geceleri gördüğümüz birbirinden ilginç rüyaları tabir ettirmeye çalışırız melekler :) İşte bu rüyalardan gelin olmanın tabirini sizlerle paylaşıyoruz, hayırdır inşaallah :) Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmanın Tabiri Nedir Rüyada gelin yada güveyiolduğunu görmek evlenmeye iyive kazancı bol işlere...

Sayfayı Paylaş