gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sana hasret

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sana hasret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Hasretim Sana

Cengiz Kurtoğlu - Hasretim Sana

hasretle geçerken bütün günlerim gözümdeki yaşı dinermi sandın yıllardır yüzünü görmedim diye kalbimdeki aşkı bitermi sandın aylardır yüzünü görmedim diye kalbimdeki aşkı bitermi sandın gönlüme verdiğin dertler yüzünler söylediğin acı sözler yüzünden ardından konuşan eller yüzünden kalbimdeki aşkı bitermi sandın düşlerimde güzel gözlerin varken kulağımda hala sesin çınlarken tanrıdan...
  2. Haluk Levent - Hasretim Sana

Haluk Levent - Hasretim Sana

Hasretim sana Nerdesin söyle bana Bir başıma kaldım Uçsuz akşamlarda Sarp sınır kapısında Ya da Konya ovasında Bekliyorum Akdenizin mavi haykırışında Bekliyorum uçan kuşun yaralı çığlığında Bekliyorum seni Bodrumda. Hasretim sana Nerdesin söyle bana Bir başıma kaldım Uçsuz akşamlarda Kadıköyde modada İzmirde kordonda Bekliyorum Ankara'da kızılay Tunalıda Beklliyorum akdenizin mavi...
  3. Hasretinde ßile " Sana " Sarılıyorum

Hasretinde ßile " Sana " Sarılıyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş