gebe
  1. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63

Şarkı sözleriyle konuşma oyunu hadi deneyelim

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında Cennet-ul Meva tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar şarkı sözleriyle konuşmayı deniyoruz nasıl derseniz örnek veriyorum
    Yıldız Tilbe- seni o sanmıştım
    Hande Yener - üzgünüm o kadın ben degilim
    Çelik - afedersin
    İzel - eyvallah

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Kasım 2010
Şarkı sözleriyle konuşma oyunu hadi deneyelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Şarkı Sözleriyle Konuşmayı Denediniz Mi???

Hiç Şarkı Sözleriyle Konuşmayı Denediniz Mi???

Hadi melekler artık şarkı sözleriyle konuşuyoruz.Nasıl mı aşagıda var okuyun çok komik oluyor dimiiiii:pasi: > yıldız tilbe- seni o sanmıstım > hande yener - üzgünüm o kadın ben degilim > celik - afedersin > izel - eyvallah > > berksan - öpüşelim mi > petek dincöz- git işine > kenan dogulu- bir kereden hiçbirsey olmaz > gülben ergen- kandıramazsın beni > >...
  2. İşte Sıla & Gökhan Keser düeti Hadi Ordan Şarkı Sözü

İşte Sıla & Gökhan Keser düeti Hadi Ordan Şarkı Sözü

sıla son düet sıla yeni düet şarkıları vokalist gökhan hadi ordan İşte Sıla & Gökhan Keser düeti Hadi Ordan Şarkı Sözü Yeni neslin pop yıldızı Gökhan Keser, albümden önce çıkış parçası "Hadi Ordan"ı dijital müzik platformları ve radyolar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu. Türk popunda son yılların en başarılı temsilcilerinden Sıla ve Efe Bahadır'ın prodüktörlüğünde...
  3. Mustafa Ceceli Oyun Olmazdı Aşkla şarkısının sözleri

Mustafa Ceceli Oyun Olmazdı Aşkla şarkısının sözleri

Mustafa Ceceli Oyun Olmazdı Aşkla şarkı sözü Mustafa Ceceli Oyun Olmazdı Aşkla şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Mustafa Ceceli hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Mustafa Ceceli'nin Oyun Olmazdı Aşkla adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kapandı gözlerim Ve aktı yaşlarım O son bakışına İndi çatık kaşlarım Loş bir ışık vurdu O...
  4. Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar lütfen o şarkının sözlerini paylaşın .
  5. Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Hadi Geri Ver Şarkı Sözü Hakan Altun Hadi Geri Ver şarkı sözleri Hakan Altun Hadi Geri Ver şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yarım kalmış bir aşkın acısı Yüreğini yitirmiş bir aşığın çığlığı gibi Sonu dumandı bu aşkın biliyordum Sana olan...

Sayfayı Paylaş