gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sasung galaxy s 2 özellikleri fiyatı var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babamı sonunda kandırdım bana bir telefon alacak limitsiz dedi ben galaxy s 2 nin genel yapısı ve temel özelliklerini görmek bulmak istiyorum. 8 megapiksel dahili kamerası olduğu söyleniyor lütfen bana özelliklerini yazar mısınız

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sasung galaxy s 2 özellikleri fiyatı var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  2. Samsung Galaxy S Cep Telefonu Özellikleri ve Tanıtımı

Samsung Galaxy S Cep Telefonu Özellikleri ve Tanıtımı

samsung galaxy s cep telefonu özellikleri tanıtımı resimleri fiyatı donanım haberleri ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda Samsung Galaxy Note cep telefonuyla ilgili tanıtımımızı yapmıştık melekler :) Nokia ile başabaş yarışına devam eden Samsung Galaxy S cep telefonu modeliyle de yine hayli iddialı.Ürünün teknik özellikleri ise şöyle; Genel Özellikler Ağırlık 118 Gr...
  3. 2012 Kia Rio özellikleri fiyatı vs var mı ?

2012 Kia Rio özellikleri fiyatı vs var mı ?

merhaba arkadaşlar 2012 Kia Rio özellikleri ve resimleri varmı acaba sizin sitenizde?
  4. Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Galaxy nexus fiyatı özellikleri

Galaxy nexus fiyatı özellikleri hakkında lütfen bilgi verin. Galaxy nexus fiyatı ne kadar ve özellikleri nelerdir?
  5. Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı

Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı

Arkadaşlar bu Galaxy Note 2 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı sonbahar da çıkacak diye duymuştum bu doğru mu acaba?

Sayfayı Paylaş