gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Saten seven genç kızlara

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Saten mini mini şıkır şıkır elbiseler.Genç kızların severek ve beğenerek giyeceği birkaç model.:)

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayy hepsi çok güzel

3. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepside cok gülz cnm.emegine saglık

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler canım....

Saten seven genç kızlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seven kızla korkak prens'in hikayesi...

seven kızla korkak prens'in hikayesi...

bir zamanlar bi kız vardı .kendi ülkesinde resimleriyle yaşardı . birgün hayatına bi prens girdi kız önceleri çok mutluydu hayal dünyasında adeta havalara uçuyordu. kız ve prens birbirlerini çok seviyodu.zaman geçtikçe prens tuhaflaştı. kızı çok üzdü ve hep ağlattı.artık prens kızı sevmiyodu.yada korkuyodu kızı sevmekten sonrada sevmekten korkan prens kızın hayatından sesizce çıkıp derin...
  2. genç kız..

genç kız..

Hazreti Ömer, halifeliği zamanında sütçülerin süte su katmasını yasaklamış ve bu emrini her tarafa duyurmuştu. Şehrin asayişini kontrol etmek için bir gece Medine’de dolaşırken yoruldu ve biraz dinlenmek üzere bir evin duvarına yaslandı. Evin içinde anne ile kızı arasında geçen şu konuşmayı duydu: Anne: — Haydi kızım kalk da sütlere biraz su katıver. Kız: — Halifenin sütlere su katılmasını...
  3. genç kızlar

genç kızlar

Rüyada genç kizlar görmek hayir ve menfaat görecegine delalet eder. Genç ve güzel bir kiz görmek, onunla konusmak, gülüsmek, dünyada saadete, büyük rizka, mala ve paraya delalet eder. Genç olmakla beraber çirkin ve asik suratli kiz görmek, bir söylentiye göre haram mala, diger bir söylentiye göre de kedere ve zarar etmeye alamettir. Bir genç kizi öptügünü görmek, dünyaya baglanmaya ve sevgiye,...
  4. Demet Akalın - Seven Kızın Romanı

Demet Akalın - Seven Kızın Romanı

Ben GÜnah İŞlemedİm Sadece Senİ Sevdİm Ben GÜnah İŞlemedİm Kadere Boyun EĞdİm HİÇ Sevmedİm Bu Kadar Sevgİlİm Ne Gecem Var Ne GÜndÜzÜm Şarkilarda Matemİ Var Yarim Kalan ÖykÜmÜzÜn Gurur AŞki Zİyan Eder SÖzÜmÜ TutacaĞim Senİ UnutacaĞim AŞk Romandi Eskİden Seven Kizin Romani Şİmdİ Veda Zamani
  5. Siiyah seven küçük beylere  siyah genç odaalrı

Siiyah seven küçük beylere siyah genç odaalrı

Siyah genç odası dekorasyonu Siyah dekorasyon örnekleri Siyah renk genellikle ortamı karanlık gösterdiği için dekorasyonda pek tercih edilmesede bu siyah genç odası dekorasyonları gerçekten göze hoş geliyor. Beyaz dekorasyon sevenlerde beyazı siyahla kombinleyebilirler.

Sayfayı Paylaş