gebe
  1. angel24

angel24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

satmak istiyorum.. kızlar

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında angel24 tarafından paylaşıldı.

takılarımı satmak istiyorum takı satmak istiyorum havlu tasarımlarımı gümüş merhaba bende bir yada iki kez kullanılmış abiye kıyafetler var.sitenize üye oldum fakat kıyafetlerin satışı için yüklemeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Konu hakkında nasıl bilgi edinebilirim. ayrıca ben takı tasarımı ile de ilgileniyorum.yaptıklarımı değerlendirmek istiyorum.sitenizde takılarımı satabilirmiyim. teşekkürler.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Elbette satabilirsin arkadaşım.Satmak istediğin şeylerin resimlerini ve fiyatlarını koyarsan işin daha çok kolaylaşacaktır.Şimdiden bol satışlar dilerim

3. angel24

angel24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki diğer aşamada ne yapmam gerekli.yani resimleri ve fiyatları koymam yeterli olucakmı.ilgilenen kişilerle nasıl irtibata geçeceğim.yani kişiler benim telefon bilgilerimi görebiliyorlar mı.konu hakkında biraz daha detaylı bilgi alabilirmiyim:) teşekkürler..

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba boncuktam havlu süslüyorum çeyizlik için moda,fakat reklam veremiyorum :(

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba bende apolet, elbise tshirt çanta süslemeleri yapıyorum. en çok tutulan ve satılan ürünüm ırmak ünalın ve gülben ergenin taşlı apoletlerine benzer kristal boncuklardan yaptığım apoletler. genelde çevrem abiye ve gelinliğin üstüne alıyor. sizlerede ulaşmak isterim, ürünlerimin resimlerini ve fiyatlarını sizinle paylaşabilirim bana dan ulaşabilirsiniz. yada talep olursa burdan paylaşabilirim kızlar.
    Msn adresi vermek yasaktır!

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben de takı tasarlıyorum kişiye özel ve toptan satış,resimlere facebooktan yazarak aratırsanız ulaşabilirsiniz

Msn adresi vermek yasaktır!

7. Örgü Pazarı

Örgü Pazarı Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir daha başka bir site adı vermeyin!

satmak istiyorum.. kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leyla Bilginel Şimdide kız istiyor.

Leyla Bilginel Şimdide kız istiyor.

Daha öncedende haberini duymuştuk Leyla Bilginel'in arkadaşlarım. Sperm bankasından hamile kalarak bir erkek çocuğu getirmişti dünyaya. Vallahi iyi cesaret :) Babasız çocuk sahibi olmak. SPERM BANKASINDAN ANNELİĞİN TADINI ÇIKARTAN LEYLA BİLGİNEL, ŞİMDİ DE KIZ ÇOCUK DOĞURMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. Oyuncu Leyla Bilginel, sperm bankası sayesinde hamile kalarak bir erkek çocuk dünyaya getirmişti....
  2. Kız bebek istiyorum

Kız bebek istiyorum

kiz bebek istiyorum kız bebek istiyorum kiz cocuk kız çocuk cocugu Merhaba benim 7 yaşında bir oğlum var. Birde kızım olsun istiyorum 25.02.1981 doğumluyum son adet tarihim: 20.ekim.2009 31 gündebir adet oluyorum kızım olması için bana uygun tarihler nelerdir lütfen cevaplarmısınız
  3. Tuba kızına kardeş istiyor

Tuba kızına kardeş istiyor

tuba ünsal doğurdu Biliyorsunuz Tuba ünsal geçen aralıkta sare kızı dünyaya getirdi.Şimdilerde de kızına kardeş istiyormuş Galerici Murat Pilevneli ile evli olan ve “Benim için artık huzurlu bir aile hayatından başka hiçbir şey önemli değil” diyen Ünsal, ikinci çocuk için şimdiden plan yapmaya başladı: “Sare çok sakin ve uslu bir bebek. Onu emzirirken gözlerim doluyor. O an benim için yaşam...
  4. kızımı bezden ayırmak istiyorum

kızımı bezden ayırmak istiyorum

kızım 20 aylık ve bezden ayırmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliym :) deneyimli anneler :18:
  5. Ikea At Etli Köfteleri Satmak İstiyor!

Ikea At Etli Köfteleri Satmak İstiyor!

Bu sayfa; Ikea At Etli Köfteleri Satmak İstiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü ev dekorasyon mağazası IKEA, at eti içeren köftelerini İsveç'te satışa sunmanın yollarını aradıklarını açıkladı. IKEA Türkiye daha önce yaptığı bir açıklamayla kendi köftelerinde at eti bulunmadığını ifade etmişti. İşte haberin detayları... Fransız haber ajansı AFP'nin...

Sayfayı Paylaş