gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sayı Dizisi

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

sayı dizileri sayı dizisi soruları özel dizileri soruları melekler ve sayılar 13, 14, 28, 29, 58, 59, ? 4, 12, 11, 33, 32, 96, ?
    13, 6, 10, 9, 7, 12, 4, 15, ?

Üç sayı dizisinin birbiriyle bir bağlantısı yok. Bu diziler birbirinden farklı... Kolay gelsin...

2. AlbertEinstein

AlbertEinstein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sayı Dizisi
    118/119
    95/285
    ?/?

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

118
    95
    1

buldummmmmmmmmm :)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Evet, doğru cevaplar melekler..

13, 14, 28, 29, 58, 59, 118, 119 (hep bir önceki sayının iki katı ve daha sonra da bir fazlası mantığı..)

4, 12, 11, 33, 32, 96, 95, 285 (hep bir önceki sayının 3 katı ve daha sonra bir eksiği mantığı...)

13, 6, 10, 9, 7, 12, 4, 15, 1, 18 (tek sıralardaki sayılar 3'er 3'er azalırken, çift sıralardaki sayılar 3'er 3'er artıyor)

Sayı Dizisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Gülben Ergen - Sana Sana

Gülben Ergen - Sana Sana

Seni istiyorum çılgınlar gibi seni seni Arzularım nehir gibi, Yanıyor bak her yanım Baştan tırnağa kadar sırılsıklam Seni istiyorum Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Sana sana, sana sana, sana sana İhtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar...
  3. Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu

sana bir sır vereceğim konusu sana bir sır vereceğim dizisi fox tv sana bir sır vereceğim dizisi Sevgili melekler, Fox Tvde yepyeni fantastik bir dizi başlıyor. "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı bu fantastik dizide, kızını esrarengiz bir şekilde kaybeden annenin onu arama hikayesi eğlenceli bir dille anlatılıyor. Her aile ferdinin kendine has olağanüstü güçleri vardır. Zihin...
  4. Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Oyuncuları

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Oyuncuları

sana bir sır vereceğim dizisi oyuncuları sana bir sır vereceğim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, hem eğlenceli hemde doğaüstü olaylar ile bezenmiş fantastik bir dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim çok yakında Fox Tvde başlıyor. Kadrosunda deneyimli ve tanınmış oyuncular barındıran Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde, Murat Han ve Esra Ronabar başrollerde olacak. Yönetmenlik koltuğunda ise...
  5. Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

sana bir sır vereceğim dizisi sana bir sır vereceğim dizi fragmanı Sevgili melekler, Fox Tvnin yeni sezon dizilerinden birisi Sana Bir Sır Vereceğim çok yakında başlıyor. Başrollerinde Murat Han ve Esra Ronabar'ı izleyeceğimiz dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı... http://www.youtube.com/watch?v=0eV2zioEJJo&feature=player_embedded
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş