Sea34 arkadaşımız için dualarınızı bekliyoruz

canım benim hayrlısı ile çıkmışsın üzme kendini inş allh sanada nasip edicek bakarsın 2 iz oluyomuş :D:D

inşlh cnm ya inşlh.ikiz üçüz dördüz hiç farketmez.tek te olsa sağlıklı olsun hayırlı olsun başka bişe istemem.rabbim kimseyi ewlatsızlıkla sınmasın.kimsenin kucağını boş bırakmasın...

yeni gördüm Çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin Sea kardesimize...Dualarimiz sizlerle...

laparaskopi ve histereskopi ameliyatı rutin halinde yapildigi icin ins. kolay gecer amelyat..

kızlar hepinize çok eşekkür ederim.cuma günü ameliyatım oldu fakat sol tüpüm işlew görmediği için sıwı birikimiş.bu sıvı ilerde gebelik durumu halinde bebeğin düşmesine yol açacağı için sıvı da temizlendi ama işlew görmeyen tüp tekrar sıwı birikimine yol açacağı için sol tüpüm bağlandı :cry: :cry: :cry: artık şansımızı tek tüple deniyecez rahim de de ufak sorunlar war.6 ay sonra bebeğimiz olmazsa tüp bebek önerdi doktorumuz.tekrar hepinize dualarınız için çok teşekkür ediyorum...
Bende reglimden sonra laparaskopi olacagim gecmis olsun.Tum dileklerin gercek olsun.

Allahım yardımcın olsun canım. inş. kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.

teşekkür ederim cnm...güzel dilekleriniz için..
Bende reglimden sonra laparaskopi olacagim gecmis olsun.Tum dileklerin gercek olsun.

cnm ne zaman bitecek reglin.laparoskopi muayne masasında da oluyormuş zannedersem.hiç acımıyormuş.önemli olan histersekopi diye biliyorum.histereskopi de gaz weriyorlar içine ameliyattan sonra bütün sırtım ağrıyordu.umarım sende gerek kalmaz bütün bunlara.sana da çok geçmiş olsun....

seacım Allah yardımcın olsun inş sorunsuz geçer ameliyatın bebeğini tez zamanda alırsın kucağına....

sağol canım amin...rabbim bütün isteyenlere wersin ne diyim....

Geri