gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gece geçmez gündüz olmaz Can bu dünyaya dayanmaz neden
    Haykırdım dağlara duymaz
    Bekledim günlerce
    Yok ki gelen
    Karlı dağların ardında biri yaşarmış
    Bulut olur yağmur olur
    Bize bakarmış
    Hem yakın hem uzakmış
    Yanakları al almış
    Deli kızım uyan
    Söylenenler yalan
    Deli kızım uyan
    Bir tek sensin duyan
    Bir tek sensin duyan

Yerde oldum gökte oldum
    Sormayın halim ah başım duman
    Gönül uslanmayı bilmez düşlerim
    Gerçek gerçeğim yalan
    Karlı dağların ardında biri yaşarmış
    Bulut olur yağmur olur
    Bize bakarmış
    Hem yakın hem uzakmış
    Yanakları al almış
    Deli kızım uyan
    Söylenenler yalan
    Deli kızım uyan
    Bir tek sensin duyan

Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya Son günlerde çok düşünür oldum Zor zamanları çabuk atlatır oldum Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde Yara aldım bundan iki yıl önce Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum Sevdiklerim...
  3. Şebnem ferah avatarları

Şebnem ferah avatarları

Şebnem ferah hayranları sizler için şebnem ferahın avatırlık resimlerini getirdim.Buyrunuz hepsi size özel...
  4. Şebnem Ferah Resimleri :)

Şebnem Ferah Resimleri :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şebnem Ferah Annesini Kaybetti...

Şebnem Ferah Annesini Kaybetti...

şebnem ferah, annesini kaybetti, annesi vefat etti, bursa konserini iptal etti, 2011, temmuz, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah annesini kaybetti. Şebnem Ferah, bu sabah Bursa’ya gelirken Yalova’da yaşayan annesi 75 yaşındaki İfadet Ferah’ı ziyaret edip hasret giderdi. Daha sonra annesinin elini öperek programa katılmak üzere...

Sayfayı Paylaş