gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Suyun derinliği aynıydı Ama senin beline benimse omuzlarıma geliyordu Bütün yapraklar sararıp düşecekti
    Ama ilk ben düştüm kalanlar arkamdan korkuyla baktı
    Bütün aşklar çok büyük olacaktı
    Ama en büyük bizimkisi diyecektik
    Her bir insan eşsiz olacaktı
    Ama hep kendimizi en değerli zannedecektik
    Çamur mu sürmek istiyorsun başkasının duygularına
    Önce senin ellerin kirlenecek
    Suyla mı gidiyorsun bir başkasının yanan yüreğine
    O yürekte hep yerin olacak
    Sana bilmediğin bir şey söyleyemem
    Ben de hiçbir şey bilmiyorum
    Ne kadar iyilik varsa hepimiz için
    Hepsini dileyip gerisine direniyorum
    Çok sonraları fark edecektik
    İyilik temizlik bile göreceli olacaktı
    O kadar hızlı kirlenecektik ki
    Masumiyet fotoğraflarda eskiyip solacaktı
    Korkuyor musun senden farklı olan her şeyden
    Korktuğun şey kendi içinde büyüyecek
    Ortak mı oluyorsun bir başkasının yalnızlığına
    Yüreğin yalnızlık nedir bilmeyecek

Şebnem Ferah - Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Her Şey İnsanlar İçin

Şebnem Ferah - Her Şey İnsanlar İçin

çok parçalandım... parçalandıkça çoğaldım diye inanmazsam nasıl yaşarım, nasıl yaşarım bir gün daha bitti... ama yarın yeni birgün diye inanmazsam, nasıl yaşarım, nasıl yaşarım bu da gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım, nasıl yaşarım, nasıl yaşarım her şey insanlar için görmek öğrenmek için bazen zor da olsa her şey insanlar için umut doğurmak için hayatla seviştim... hiçbirşey boşuna...
  3. Şebnem Ferah - Bir Kalp Kırıldığında

Şebnem Ferah - Bir Kalp Kırıldığında

bir oyun oynayalım mı herkes açsın kalbini oyun oynayalım mı bir oyun oynayalım mı herkes söylesin adını oyun oynayalım mı her kalp bir büyük dünya ve bir kalp kırıldığında hayata dair ne varsa üzerinde o dünyanın başlar yok olmaya bir kalp kırıldığında denizler kurur toprak küser denge kalmaz o dünyada her kalp kırıldığında bir yerlerde yolculuk başlar mavi renkten siyahlığa...
  4. Şebnem Ferah - Bir Ben

Şebnem Ferah - Bir Ben

(Şebnem Ferah-Ogün Sanlısoy) Huzur desen huzur verir bu macera uzun değil dışarda bir oyun döner kazanmayan küçümsenir kusursuz insan olmuyor göz yaşları durulmuyor bi yerde bir ışık söner düşünmeden uyulmuyor Dönüp dolaştım hep aynı yerlerde neden nasıl niye benzerim nerde Bir ben kaldıysam düşünüp duran bir ben kaldıysam üzülüp duran Nakarat bir ben....
  5. Şebnem Ferah - Ben Bir Mülteciyim (Güç)

Şebnem Ferah - Ben Bir Mülteciyim (Güç)

ben bir mülteciyim kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok yurdum yok ben bir mülteciyim yüreğime sığındım burda savaş çıksa bile ölen yok tüm hayallerin sonsuzluğa ve sona erebildiği yerdeyim tüm niytetlerin bedenleri varmışçasına görülebildiği bir yerdeyim ben bir mülteciyim yüreğimde yaşıyorum esir değil kul hiç değil kendimde yaşıyorum ben bir mülteciyim burda aslında sınır yok...

Sayfayı Paylaş