gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

seçim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu yüzden kafam karıştı. Ama kafam çok karışık sizce napmalıyım? dönmeli miyim? Yoksa yolumu devam mı etmeliyim ?

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bence denenmiş bişi denenmemeli tekrardan.hem şuanki hayatındaki insana yazık olur.madem seni sevdiğine inanıyorsun bırakma derim ben sevgilini.ve şunuda söyleyim hiç kimse değişmiyor.sanmaki tekrar barışsan daha mutlu olucaksın.zaten seni sevseydi ilk başta hatalar yapmazdı.bence yoluna devam et böyle.bırak eski eskide kalsın.

seçim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyafet Seçimi

Kıyafet Seçimi

Kısa boy, dar omuzlar, geniş kalçalar...Herkesin bir kusuru var! Önemli olan bu“Kusurlarınızı kapatabileceğiniz püf noktaları neler?”, “ten ve saç renginize en yakışan renkler hangileri?” ve “çalışıyorsanız, gardırobunuzda neler olmalı?” gibi soruların cevapları. KISA BOYLUYSANIZ... Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz....
  2. mobilya seçimi

mobilya seçimi

klasik mobilya modelleri yatak odası gardrop modelleri mobilya ve fiyatları en güzel seçimi En Tatlısı : İlk Alışveriş Evine Alışveriş Yapmanın Heyecanını En Çok Yaşayanlar, Şüphesiz Düğün Öncesi Tatlı Telaş İçindeki Çiftler.Onlarca Hazırlık Sizi Bekleyan. Ama En Zevklisi Evin Dekorasyonunu Yapmak Degil mi Kendi Stilinizi Özgürce Yansıtacagınız Mekanları Giydirmeye Hazırmısınız ? Farklı...
  3. Eş Seçimi

Eş Seçimi

Eş Seçimi Hayatımızın önderi Hz. Peygamberimiz, “Evlenirken eşini seçmede çok dikkatli olun. Denginizle evlenin. Çocuklarınızı da dengiyle evlendirin. Çünkü huy ve karakter soya çeker” buyuruyor. Rivayet edilen hadisler bu kadarla kalmıyor, bir diğerinde “Hayrı ve iyiliği güzel yüzlülerin yanında arayın” buyuruyor. Demek ki eş seçiminde, kesinleştirimiş ve sınırlanmış pencerelerden bakmak,...
  4. Çerçeve Seçimi

Çerçeve Seçimi

Çerçeve Seçimi Değerli bir ressamın elinden çıkmış bir resim çerçevesiz de duvara asılır. Ama süsleyici etkisi de olsun istiyorsanız o zaman çerçevelenmelidir. Bunun için resmin niteliği, yapıldığı dönem,konulacağı yerin seçimi, ışık ve birlikte asılacağı diğer tablolar önemlidir. Çerçevenin resmin üslubuna uyması burada dikkat edilecek en önemli etkendir. Eğer tablonuzun daha büyük durmasını...
  5. seçin birini...

seçin birini...

eski türk film yıldızlarından (yeşilçamcılardan canıııımmmm)bayan-erkek herkes sewdiği oyuncuyu yassın ve fotosuna paylaşsın bakalım kimler daha çok oy toplıcak melişler.... ilk ben başlıyorum... aslında bı turkan soray bı tarık akan bı cuneyt arkın fılız akın bunlarda bır numara ama ızzet gunay ım yerını kımse alamıyor bende her nedense...

Sayfayı Paylaş