gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şehzade beyazıtı kim oynayacak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyılda Şehzade Beyazıtın büyümüş halini kim oyanayacak acaba? Yakışıklı bir çocuk olsa bari :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Berk Hakman çoğumuzun yakından tanıdığı bir isim. Suskunlar dizisinde oynadığı Gurur karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen Berk Hakman yepyeni bir rolle ekranlara gelecek.
    Ekranların reyting rekortmeni Muhteşem Yüzyıl sözylentiye göre Berk Hakman'ı kadrosuna dahil edecek. Dizide Hürrem Sultanın oğlu Şehzade Beyazıta hayat vereceği söylenen oyuncunun ileriki bölümlerde diziye dahil olması bekleniyor.

Bu söylentinin doğruluğunun dayandırıldığı bir kaynak da şu anda dizide Lütfi Paşa karakterni oynayan Mehmet Özgür'ün bundan önce Suskunlar dizisinde oynaması ve onun aracı olmasıymış.

şehzade beyazıtı kim oynayacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Bu Beyazıt Öztürk yanı diğer adı ile Beyazın sevgilisini kimdir merak ediyordum adı Zeynepmiş haberi buldum birazden vereceğim sizlere. De bu adam hep bekar kaldı bekar gidecek diye düşünüyorum ya ben. Bunların ilişkilerini bir türlü anlamıyorum. Umarız Beyaz için bu son olur ve Bodrum'da tanıştığı Zeynep ile hayatını birleştirir :) 2,5 aylık bir sürecte birliktelermiş meleklerim bilginiz...
  2. Şehzade Mustafanın Annesi Kim

Şehzade Mustafanın Annesi Kim

selam melekler, benim bir sorum olacaktı. şehzade mustafanın annesi kim oluyor ? şehzade mustafanın annesi kimdir bana yardım edecek biri yok mu :(
  3. Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Yeni bir dizi başlıyor sizler bilirsiniz Yol Ayrımı. Acaba bu dizide kimler oynayacak ? Meraktan ölecem :D
  4. Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Selamlar herkese.Dizikolik olduğum için başlamadan diziler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Yeni merakım Karagül dizisi .Kimler oynayacak bu dizide ?
  5. Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Murat'ı Kim Canlandıracak?

Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Murat'ı Kim Canlandıracak?

muhteşem yüzyıl şehzade murad, şehzade murad kim, şehzade murat serhan onat Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın yeni oyuncusu Serhan Onat. Dizinin bitimine 3 bölüm kala diziye yeni katılacak olan genç oyuncu Serhan Onat. Şehzade Murad’ın 18 yaşındaki halini canlandıracak olan Onat, Şehzade Selim ve Nurbanu Sultan’ın tek erkek evladı Murad' hayat verecek... SERHAN ONAT HAYATI...

Sayfayı Paylaş