gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar sizden bilginiz daha doğrusu haberiniz varsa Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler diye bilgi rica ediyorum çok merak ediyorum Seksenler Dizisi Yeni Karakterleri :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seksenler Dizisi Yeni Sezon Karakterleri
    Seksenler Dizisi Yeni Sezon

TRT 1’in sevilen dönem dizisi “80’ler” 22’nci bölümünün yayınlandığı 5 Haziran’da “sezon finali” yapıp “yaz tatili”ne çıktı.

“Terzi Yanni”yi gerçek bir Rum’un canlandıracağı dizinin yeni isimleri ise şunlar:

Kahveci: Necmi Yapıcı
    Balıkçı: Tahsin Taşkın
    Berber Recep: Nejat Birecik
    Kasap: Faruk Sofuoğlu
    Manav: Aşkın Şenol
    Bakkal: Ayberk Atilla

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim  biliyor musunuz ?

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

Ferhat göçerin sevgilisinin adı ismi nedir ömür gödük mü arkadaşlarım. Hani Çeşmede bir restoranttan görünmüşler. Bu ömür gedik kim allaşkına ben alacaktım ferhatımı biraz bilgi verin bana ya :D:D
  2. kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

Yeni bir dizi başlayacakmış galiba, okullar da tatil rahat rahat izlerim diyorum, dizinin adı kötü yolmuş, acaba oyuncu kadrosu hakkında bilginiz var mı ?
  3. Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S
  4. Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Kızlar Seksenler Dizisini beğeniyle severek izliyordum sezon tatiline girdi zaten şu sezon tatillerini hiç sevmiyorum ama sadece dizilerde sevmiyorum:D Acaba Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak diye de merak ediyorum:)
  5. Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler biliyor musunuz

Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler biliyor musunuz

Kızlar Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler bu dizide kim oynayacak ve dizi ne zaman hangi kanalda başlıyacak biliyorsanız lütfen bu sayfadan bizimle paylaşın.

Sayfayı Paylaş