gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Seksenler Dizisini beğeniyle severek izliyordum sezon tatiline girdi zaten şu sezon tatillerini hiç sevmiyorum ama sadece dizilerde sevmiyorum:D Acaba Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak diye de merak ediyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Ekrana Nasıl Çıkacak

Seksenler Dizisi Yeni Sezo Bölümlerinde Neler Olacak

TRT 1’in sevilen dönem dizisi 80’ler 22’nci bölümünün yayınlandığı 5 Haziran’da sezon finali yapıp yaz tatili”ne çıktı.

Dizinin oyuncuları ve teknik ekibin bir kısmı tatile çıktı ama bir kısmına şimdilik tatil haram...
    Çünkü başladığı günden itibaren Yenibosna’daki platoda çekilen 80’ler sadece plato değil, kıta değiştirdi. Dizinin seti Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na taşındı.

Yenibosna’da diziyi çektikleri dekoru söküp Kartal’daki yeni platoya taşıma imkanı olmadığı için yeni mekanlarla birlikte eskilerini de sıfırdan yaptıklarını anlattı.

Seksenler Dizisinde Yeni Sezonda Neler Olacak

Bitmek üzere olan dekoru 80’ler dizisinde yeni yayın döneminde neler olacağının da resmi gibi... Kartal’daki eski fabrikanın ortasına kondurulan çınar ağacı etrafında oluşturulmuş bütün mekanlar...

Çınaraltı Kahvesi, Çınaraltı Balıkçısı, Manav 76, Şimbil Bakkal, Çınaraltı Polis Karakolu, Berber Recep, Bahar Kasabı, Terzi Yanni gibi mekanlar sardı Çınaraltı Meydanı’nın etrafını... Her yeni dükkân diziye katılan yeni bir karakter ve oyuncu demek...

İŞTE SEKSENLER'DEKİ YENİ KARAKTERLER:

Terzi Yanni”yi gerçek bir Rum’un canlandıracağı dizinin yeni isimleri ise şunlar

Kahveci: Necmi Yapıcı.
    Balıkçı: Tahsin Taşkın.
    Berber Recep: Nejat Birecik.
    Kasap: Faruk Sofuoğlu.
    Manav: Aşkın Şenol.
    Bakkal: Ayberk Atilla.

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak

Fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak

fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak tüyoları ne zaman bölümleri haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'de herkesi ekran başına kitleyen "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinin yeni sezon çekimleri başladı Melek'lerim. Daha önce sizlere, dizinin senaristinden Fatmagül'ün Suçu Ne tüyolarını aktarmıştık. Şimdi ise yeni sezon tüyolarını, dizinin yeni sezonda ki ilk bölümü hakkında...
  2. Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak biliyor musunuz

Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak biliyor musunuz

Kızlar Adını Feriha Koydum bitecek final yapacak demişlerdi ama bitmiyormuş ve Hazal Kaya da diziden ayrılacakmış. Peki Feriha diziden ayrılırsa Emir'in Yeni Feriha'sı Kim Olacak gerçi tadı da kalmaz bence Feriha gidiyorsa bitsin dizi:S
  3. Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz?

Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz?

Kızlar diziler sezon tatileni girdi ve giriyorlar oysa ki Eve Düşen Yıldırım dizisi yeni olduğu için bence sezon finali yapmamalıydı en azından ben yeni yeni tutulmuştum o diziye:S Acaba Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz merak ettim de:S
  4. Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Selam kızlar sizden bilginiz daha doğrusu haberiniz varsa Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler diye bilgi rica ediyorum çok merak ediyorum Seksenler Dizisi Yeni Karakterleri :)
  5. İntikam Dizisi Sezon Finalinde Neler Olacak?

İntikam Dizisi Sezon Finalinde Neler Olacak?

intikam dizisi intikam sezon finali intikam konusu Sevgili melekler, ekranların heyecanla izlenen dizilerinden, başrolllerinde Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat'ın rol aldıkları İntikam dizisi 6 Haziran Perşembe akşamı sezon finalini yapacak. Bakalım bu heyecanlı dizi sezona nasıl veda edecek?... Hakan için kendini feda eden Yağmur, Ağabey’i öldürüp babasının intikamını...

Sayfayı Paylaş