gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selülitlerden Sonsuza Dek Kurtaran Tedavi !

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selülite kesin çözüm selülite son
    Selülit sorunu artık canınıza tak mı dedirtti melekler ? Eğer maddi sıkıntınız ve seyahat engeliniz yoksa size selülite kesin çözüm vadeden bir tedaviyi önerebiliriz. Artık selülitlerle savaş vermeyeceksiniz çünkü şu saatten itibaren onlardan kurtulmak üzere bir adım atacksınız. Meraklandırmadan hemen haberimizi verelim :)

ABD ve İngiltere'de son zamanlarda trend olan bir selülit tedavisi, kadınlarda portakal kabuğu şeklindeki cilt görünümünü ömür boyu bitiriyor. Tedaviden 3 ay içinde kalıcı sonuç alınabiliyor.

ABD’nin ilk “Gıda ve İlaç Dairesi” (FDA) onaylı kalıcı selülit tedavisinde, lazerle yakma tekniği kullanılıyor.

Deri altındaki yağların birbirine tutunarak girintili çıkıntılı bir görüntü oluşturmasını sağlayan lifler lazerle yakılıyor. Daha sonra deri altı düzleştirilerek pürüzsüz hale getiriliyor. Koparılan lifler, bir daha aynı bölgede dağınık bir yağ birikintisi oluşturmayacağı için selülit derdi de son buluyor.

BEDELİ 11 BİN DOLARI BULUYOR

Sadece lokal anesteziyle yapılan işlem, bir dosya kağıdı genişliğindeki bölge için 7 bin dolara (12 bin 600 TL) mal oluyor. Kalıcı sonucu üç ay içinde verdiği söylenen operasyonun bedeli, 11 bin dolara (19 bin 700 TL) kadar çıkabiliyor.

Selülitlerden Sonsuza Dek Kurtaran Tedavi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sonsuza dek!

sonsuza dek!

Gülçe ; 17 yaşında Trabzon da doğmuş ve büyümüş çevresi tarafından çok sevilen, arkadaşları arasında lider kişiliği olan, çabuk sinirlenen ve sinirlenince ne sölediğini bilmeyen, çalışkan,, başarmak için elinden geleni yapan, arkadaş canlısı,sevecen bir kişiliğe sahiptir. Tamer ; 16 Yaşında Giresun doğumlu Ordu da yaşayan o da gülçe gibi çevresi tarafından çok sevilen,Futbol oynamayı çoook...
  2. Selüliti tedavi etme yöntemleri

Selüliti tedavi etme yöntemleri

oraletin zararları oralet kaç kalori Bazılarımız aynanın karşısına geçerek uzun uzun ‘neden böyle bir kaderim var?’ diye düşünür. Vücut şekliniz ister zayıf, ister şişman olsun, selülit bazen kaçınılmaz oluyor. Ama umutsuzluğa kapılmaya gerek yok, çünkü selüliti tedavi etmenin binbir yolu var Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde meydana gelir....
  3. Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  4. sonsuza dek beni sever misin?

sonsuza dek beni sever misin?

Benimle “ev”lenir misin? Hani içi çeyizliklerle dolumutfağı pancurluoturma odası olansalonunda misafir ağırlananyatak odası sabah sessizgece gürültülü olanbanyosunda şarkılar mırıldanılanbazen kahkahalar yükselen bir evdebenimle “ev”lenir misin? Benimle “ev”lenir misin? Hani iyi ve kötü gündeaşk bizi ayırana kadarkar etrafı güzelleştirmişkenve ben şu an battaniyenin altında olmak isterkensıcak...
  5. Alındaki sivilcelerinizden sonsuza dek kurtulun

Alındaki sivilcelerinizden sonsuza dek kurtulun

sivilcelere karşı kesin çözüm,sivilcelere karşı kesin çözümlü maske,alındaki sivilcelere kesin çözüm Alında çıkan sivilceler ile, ilk olarak ergenlik çağında karşılaşıyoruz. Bu karşılaşma, pek iyi bir şey olmasa da ergenliğe yeni giren ve hali hazırda girmiş bulunan kimselerin canını sıkan bir durum olduğu aşikar. Bu yüzden alında çıkan sivilcelere kesin çözümler gerekiyor. Bu çözümlerin...

Sayfayı Paylaş