gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sen aslında mutlulugun ta kendisisin

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.

Allahımdan yol göstermisi için birini istedim o anda karşıma seni çıkardı .

düşüyordum kaldırdın,

gidiyordum durdurdun,

susuyordum konuşturdun,

bilmiyordum öğrettin.

Seni tanıdıgım güne binlerce şükürler ediyorum senin varlıgınla o kadar mutlu oldum ki mutluluk hiç bu kadar benim çevremde olmamıştı.

Sen aslında mutlulugun ta kendisi Mutlulugun M siydin.

yeri geldi kızdın

yeri geldi bağırdın

yeri geldi söz verdirdin.

Bunlar benim hiç ağırıma gitmedi biliyorum çünkü senin istemediğin hiç birşey olmuyordu.

Hislerin seni hiç yanıltmıyordu her şeyimi hissediyordun.

“iyi kötü” derler ya
    değil ! seninle farketmeden geçen koca bir yıl var hep iyilikler hep güzellikler dolu.

Yanlışlarımı bir bir terk ettirdin

dogru yola sen getirdin

Mutlulugu senle buldum

huzuru seninle tattım.

Söyle bana ben daha ne isteyim Allah'ın bana vermiş oldugu en büyük hediyesin. Allah'ımdan dileğim ömür boyu yanımda bir hediye olman ,ömür boyu eksilmeyen “mutlulugum” olman.

yeri geldi üzüdüm,

yeri geldi kırdım,

yeri geldi sinirlendirdim,

Bunları her şeyin tadı tuzu olarak kabul edersen sevincim daha çok artacak..

Şimdi Sana Soruyorum Mutluluğun ‘M’si Bir Ömür Boyu Benimle olmaya var mısın _?

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen aslında mutlulugun ta kendisisin
    çok güzel anlatmışın zuzu eline saglık

Sen aslında mutlulugun ta kendisisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Canımın Ta İçisin Sen

Tual - Canımın Ta İçisin Sen

tual canımın ta içisin sen canımın ta içisin sen şiir notaları nota notası Söyle nasıl bu kaş çatış Benden uzaklara kaçış Sensiz baharım olur kış Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(2) Dargınlığı sen çıkardın Dilimden hiç düşmez adın Beni üzmek mi maksadın Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(2) Sana fedadır canım bak Kaçma benden bucak bucak Pişman olursun çabucak...
  2. Seninle aynı şeyleri özlüyoruz aslında

Seninle aynı şeyleri özlüyoruz aslında

Seninle aynı şeyleri özlüyoruz aslında... Sıradan şeyler. Basit zarif anlaşılır... Kıyıları özlüyoruz mesela. Ve kıyıda kalbimiz gibi bir evi... Ve orada bize benzeyen insanlarla bir arada yaşamak istiyoruz. Çocuklar bize boyun eğen bir doğa ve yavaşlatılmış bir hayat istiyoruz. Her şey açık olsun ve hayat içimizden aksın ama yine de bize pek zarar vermesin istiyoruz... İyi...
  3. Aylin Aslım - Sen mi?

Aylin Aslım - Sen mi?

bu köyden çıkış yok mu senden kurtuluş yok mu senden ve senin türünden başka bir hayat yok mu huzur istedik çok mu senden ve senin türünden gel köşeleri tutmadan gel pisliğe batmadan, çamura yatmadan gel gel bileğinin hakkıyla gel kimsenin altına yatmadan, üstüne basmadan gel sen mi beni öldüreceksin sen mi beni durduracaksın tırnaklarımla kazdığım yoluma mı çıkacaksın sen mi beni...

Sayfayı Paylaş