gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

sen beni hiç sevmedin ki!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]Söylenmesi gereken sihirli cümleleri çoktan tükettim. [/FONT][FONT=&quot] Kalmadı artık açığa vurmuş kelimelerin mahremiyeti.

Miladı çoktan geçti, özlemlere sığınan aciz satırlarım.
    Artık uyarlanamıyor hiç bir nakaratta şarkıların rivayeti üstüne.
    Zaman önleyemiyor gecenin ağır aksak saatlerinde sensizliğin verdiği mağlubiyeti.

Ve hiçbir mana anlatamıyor, gözlerimde senli biten mimiklerimin yarım kalan öyküsünü.

Bir kibrit çöpü yakıp üzerine senli tüm hatıraları yaktım.
    Artık, acılar satın aldı bende bıraktığın boşluğu
    Hücrelerimde son dokunuşlarından kalan tüm sezgileri kurumaya bıraktım.

Keşkelerimi takas ettim yalnızlığıma, düşlerimden bile aşkla başlayan bütün teorileri kaldırdım.

Artık ayaklarım beni taşımayacak hüzün kokan şafaklara
    Ellerim uzanmayacak maskenin ardında beliren sahte gamzene.

Gözlerim belki de ilk kez yorumsuz kalacak aşk kokan tüm bakışlarına

Biliyorum hiçbir şey eskisi gibi olmayacak senden sonra
    Ne göğsümde çırpınıp duran kalp atışlarım salacak kendini gecenin bir yarısı yollara

Ne de kırmızıya kesilen suretimin aynasında beliren manaları okuyabileceksin bir daha

Yüreğimde on dört yaşın zemheri çoşkusu olsa da
    Sönmüş bir volkanın dibine vuran ölüm sessizliğine tanık olacaksın karşımda

Artık her şey uzak bana, aşk çok uzak,senin kadar uzak

Belki de hayata dair yeni filizler bekleyeceğim umutlarımı besleyecek

Yeniden uçurumların kenarında gül kokusu çekecek tenimin ağrıyan yanları

Arşınlayacağım belki defalarca, acıyla bastığım toprağının silinmeyen izlerini

Sana benzeyen bir yağmurda ıslanacağım yine iliklerime kadar.

ve yine unutmak için çırpınacağım yıllarca

Aşk acısı bağışıklık kazanır mı,aldığı yaralardan.gönül uslanır mı yeniden sevmelere.cevabı ağır kalır.
    [/FONT]
    [FONT=&quot]Bi-le-mez-sin…[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]sen beni hiç sevmedin ki!!![/FONT]

sen beni hiç sevmedin ki!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Sen Beni Hiç Sevmedin ki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. beni hiç sevmedin mi sen??

beni hiç sevmedin mi sen??

Beni hiç sevmedin mi sen Beni dikenli aşk bahçelerinin Umutsuz yarınlarına terk ettin sen. Ve yağmurlar yağdırdın üzerime Beni hiç sevmedin mi sen? Korkma benden! Ne yarınlarına çıkarım Ne telefonlarına Benden korkma! Ben hiç yokmuşçasına beklerim Sokak köşelerinde. Gözünün gördüğü hiç bir yerde olmam Korkma! Senden kopacağım artık Sensizliğin rıhtımında...
  3. Sen beni hiç sevmedin ki

Sen beni hiç sevmedin ki

Sen beni hiç sevmedin. Kendini yalnız hissettigin anlarda, her cümlesinde adının geçtiği sesi sevdin. Sıradan bir günün ilk saatlerinde, özlemlerimle büyüttüğüm seni, bana katmak için sevgi dolu seslenişlerimi sevdin... Sadece yüreğine dokunmak istediğim anlarda içimde kopan fırtınalara inat sessizliğimi sevdin. Sensizliğimi bir de! Tüm saatlerimi gelişine kurduğum o çaresiz bekleyişlerde,...
  4. Sen beni hiç sevmedin ki...

Sen beni hiç sevmedin ki...

sen beni hiç sevmedin ki Sen beni hiç sevmedin ki... Sevseydin,ayrılık yazmazdı bizim kitabımızda Hasretin zamansız pusuda beklemezdi, Öldürmek için beni. nefesimi kesen vuruşlara, Sebep olmazdı soğuk,alaylı sözlerin... Sen beni hiç sevmedin ki..sevseydin, Gölgem ağlıyor omzunda,onu görürdün, Odandaki her köşede, Nefes alışlarım var,onu duyardın... Gözyaşlarıma kıyamazdın, Can...

Sayfayı Paylaş