gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Sen rahat uyu şehidim!!

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Adıyaman, İstanbul, Afyon, Aydın, Yozgat... Bundan daha içten,gerçek ve güçlü bir çığlık var mı?.. Kaç ananın kaç babanın yüreği yandı yine...En büyüğü 21-22 yaşında olan gencecik bedenler... Vatanları uğruna, daha çocuk yaşta...Kimisinin tezkeresini almasına 7 hafta kalmış... Kimisi evlenmiş askere gitmiş...Hakkari'ye giderken nasıl vedalaştılar acaba sevdikleriyle?.. Biliyorlar mıydı aileleri onları uğurlarken bir dahaki görüşmeleri tabut başında olacak? Döktükleri kanları bayrak olarak üstlerine serilecek?..
    Peki karşıdaki caniler?.. 32 can aldık şehitlerimizin kanlarına karşılık... Yeter mi?..Yıllardır gencecik oğullarımızı bizden çalan bu yobazlara anlamaları için...
    Yüreğimiz yanıyor... Bilmiyorlar mı ki bizim yüreğimiz ne kadar yanarsa öfkemiz de o kadar büyüyor... Bilmiyorlar mı biz 70 milyon tek yüreğiz ve istersek tüm dünyayı onlara dar ederiz...

Görüntüler, fotoğraflar, mektuplar kaldı onlardan geriye... Bir de bu vatan... Onlar bizim için canlarını feda ettilerse eğer... Bizde onlar rahat uyusun diye alacağız intikamımızı hem yapandan hem yardım edenden... Onlar dağları evleri olarak görüyorlarsa bizde onlara evlerinde mezar kazacağız...

SEN RAHAT UYU ŞEHİDİM...

Son düzenleme: 11 Ocak 2011
Sen rahat uyu şehidim!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. millet rahat uyusun

millet rahat uyusun

işte vatan sevgisi denilen şey budur Izmir kurtuldu, cok tatli bir yorgunluk,Ankara'ya hareket edecekler.Trene binerler kompartimana cekilirler. Ertesi gun kompartimanin kapisini calar yaveri, acar yorgun, bitkin, kravatini yikamaktadir Ataturk. Yaveri " pasam , bu ne hal hic uyumadiniz herhalde niye boylesiniz"der. "Ya çocuk kompartimanima yastikla battaniye koymayi...
  2. rahat uyu atam

rahat uyu atam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Canım Oğlum Sen Rahat Uyu

Canım Oğlum Sen Rahat Uyu

15 yıllık evliyim ve iki çocuk annesiyim.Büyük oğlum Can 14 yaşında.Küçük oğlum 7 yaşında adı Efe Kemal.Ben ailenin tek çocuğuyum ve kardeş özlemi içimde herzaman büyük bir acıdır ve bu yüzden hep 3 tane çocuğum olsun istemişimdir.Tekrar bir çocuk istediğimi eşime söylediğimde bana kızardı ve boşver "biz bunları büyütelim"derdi.Eşim çok haklıydı aslında çünkü burada hayat oldukça...
  4. şeHiDim...

şeHiDim...

BU BÜYÜK TÜRK BAYRAĞINI YAKARAK VATANIMA GÖZ DİKEREK MEHMETCİĞİME ATEŞ EDEREK MUTLU OLACAKLARINI SANAN GAFİLLERE,TERÖRİSTLERE VE NANKÖRLERE SADECE ÜÇ KELİMELİK BİR MESAJIM VAR (UNUTMAM,UNUTTURMAM,AFFETMEM.....) ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİN.... dİŞhEe ßoSkURt
  5. kahrolsun terör!Şehidim rahat uyu..bunların hesabı sorulacak

kahrolsun terör!Şehidim rahat uyu..bunların hesabı sorulacak

Ben Bir TÜRKÜM !... Ben; Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm ! Ben; Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm ! Ben; Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm ! Ben; Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren,...

Sayfayı Paylaş