gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sendende vazgectım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Çok şey istemiyorum hayattan; biraz huzur ve biraz da sadaka.
    Ama anladım ki bu bile haram bana. Ne huzurum var ne de aşığım dediklerimin sadakati.
    Rahat uykulara dalmayı, huzur içinde uyumayı öyle çok istiyorum ki. Ama eksiliyorum artık, tükeniyorum yavaş yavaş. Beden aynı beden belki ama ya o ruhum, Hele o dokunuşlar.
    Dokunuşlar aynı değil ki, aynı hislerle dokunamıyorum. Kendi dünyamı kendim bozuyor ve ardından yine kendi ellerimle kurmaya çalışıyorum. Yıkıp kurmak. Elimden gelen sadece bu.
    Kendi hayatımı yıkıp yıkıp kuruyorum. Canım çok yanıyor. Canımın acısını unutuyorum zamanla. Hayır, hayır, unuttuğumu sanıyorum. Kendimi kandırırsam, çevresindekilerin de bu yalana ortak olacağını düşünüyor, kendimce oynuyorum. Hem kendi, hem de başkalarının yaşamlarıyla.
    Yoruldum artık. Yıkılıp tekrar ayağa kalkmaktan yoruldum. Kendi hayalimin sonunu bulamıyorum. Belki de bir sonu yok. Yaşamı boyunca da o sonu sanırım yakalayamayacağım. İçimdeki çocuk her geçen gün biraz daha ölüyor.
    Omuzlarıma çökmüş bir ağırlık var. Hani tam kendinizi iyi hissettiğiniz anda gelip çöreklenen, gitmeyen, bitmeyen ve yitmeyen.
    “Ve hiç gitmeyen, bitmeyen, yitmeyen sadık dostum hüzün.”
    Sevdiklerim tek tek gittiler. Bir ihanet, bir bir isyan, bir umutsuzluk. Hepsinin bir sebebi vardı ayrılıklarımın. Sebebi de olsa vedalar hep hüzünlü. Bu bir oyun belki de ve o tiyatro sahnesinin senaristi yönetmeni hep başkaları. Ben ise sadece bir oyuncu olarak kalıyorum. Hayatıma birileri giriyor senaryolarını veriyorlar elime ve ben yalnızca oynuyorum. Engel olamıyorum bir çoğuna, gelip kendi oyunlarını oynatılyorlar bana. Bazen bir şeyler öğrenirim desem de hep bildik senaryolar, hep bildik adımlar.
    Vazgeçiyorum. Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan.

Sendende vazgectım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sendemi

sendemi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. vazgeç

vazgeç

Vazgeç gönlüm ondan o ellerin artık Bırak artık yüreğim O artık senin değil Senin yorganında yastığında duvarlar artık GİDEN GİTSİN AĞLAMAK NEYE YARAR... :(
  3. senden vazgeçmişim

senden vazgeçmişim

Bugün senden vazgeçtiğimi öğrendim. Daha dün akşama kadar seviyordum seni. Her şeyi göze almıştım senin için. Dünyadaki herşeyden vazgeçmiştim. Ta ki bu sabaha kadar. Meğerse dünya benim bildiğim gibi değilmiş, çok daha büyük ve acımasızmış. Bugün senden vazgeçtiğimi anladım. O acımasız dünyayla karşılaşınca kimse için dünyadan vazgeçilmeyeceğini anladım. O öyle kıskanç ki onu bıraktığın, ona...
  4. Hazal - Vazgeçtim

Hazal - Vazgeçtim

hazal vazgeçtim Sözlerin ömre bedel Gülüşün öyle derin Sıcağın sardı beni kaçamadım Aşka aşık olmuşum Gizli yasak sularda Yalanı doğruyu ayıramadım Delirdim sandım bazen Duvarlarla konuştum Gittiği yere kadar kabullendim savruldum Sarsın beni derin kederler Aşkından Yorulmadım usanmadım ki canımdan Olmuyorsa olmuyor bilirim zaten Senden geçtim vazgeçmedimki sevdamdan Sarsın beni derin...

Sayfayı Paylaş