gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**seni seviyorum**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Gözlerine bakarken umrumda değil mevsimler Gülüşün hep deniz kenarı bana adım attığında göreceksin
    Elinde balonlarla bekleyen o adam benim
    Aldığım en derin nefessin sen
    Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde
    Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni

"ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede
    üşüyorsun"....

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **seni seviyorum**
    emeğine sağlık canım

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **seni seviyorum**

teşekkurler canım..

**seni seviyorum** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyorummm ???

seviyorummm ???

nedennn seviyorum onun sevgilisi olduğunu bildiğim halde neden ondan vazgeçemiyorumm neden hiç konuşmuyorum onlaaa çnkü sevenelrin arasına giremk bana yakışmaz diye kendi kendimi yiyorum?
  2. Seni herşeyden çok seviyorum.YA RABBİM.

Seni herşeyden çok seviyorum.YA RABBİM.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Seni Seviyorum'a beklenmedik cevaplar

Seni Seviyorum'a beklenmedik cevaplar

Birisi SENI SEVIYORUM dediginde beklenilmeyen cevaplar Seni Seviyorum : Anlasildi Tamam Seni Seviyorum : Hayir izin vermiyorum! Bugün beni seven yarin kediyi köpegi de sever Olmaz, ben ciddi biriyim Seni Seviyorum : Ne güzel Seninle beraber beni seven iki kisi olduk böylece (Süper) Seni Seviyorum : Havalardandir, bana da oluyor bazen Seni Seviyorum : Neden? Bende benim bilmedigim bir...
  4. Güneşin OLmak İsterdim... (Ömrüm Seni Çok Seviyorummm)

Güneşin OLmak İsterdim... (Ömrüm Seni Çok Seviyorummm)

bir erkeğin kadını olmak istedim senin kadının olmak güneş bir kadının erkeği istedim erkegin kadını isterdim Güneşin olmak isterdim senin Güneşin olmak isterdim senin. Hatta gün ışığın. Hatta sabah yüzüne vuran ilk ışık olmak isterdim. Işığın olmak isterdim senin. Sabah uyandığında ilk beni görmeni, gülümsemeni isterdim. Perdelerin arasından sızmayı başarmış gün ışığı gibi gelip göz...
  5. Bu Aşk Senide Çoğaltacak

Bu Aşk Senide Çoğaltacak

seni seviyorum seviyorum seni Çoğalarak seviyorum SENi giderek daha çok...Her şeyi yeniden öğrenir gibi öğrendiklerimi biriktirir gibİ çoğala çoğala ... Uzaklığında da yakınlığında da her zaman ve her mekanda. SENi sevmenin nöbetini tutuyorum Yüreğim ellerimde karda kışta deli yağmurda... Mavide yeşilde parlaklığı giderek artan bir çiçek gibi....

Sayfayı Paylaş