gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

seni tanıdıktan sonra...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Seni tanıdıktan sonra hep kızmışımdır zamana,ne çabuk geçiyor diye...Oysa şimdi ben seni sensizlikle yaşamaya mahkumum. Ne de zor seni sadece rüyalarımda yaşatmak...Benim olmayacağını biliyorum. Anlatsam sevgimi ,aşkımı karşılıksız kalacağından korkuyorum .Ağzından çıkacak bir “Hayır”cevabı inan ruhumu bedenimden ayıracak.
    Yanında gölge olmuştum,sen hiç farkıma varmamıştın. Her sabah yolunu gözler,dersten çıkışını beklerdim. Herkes mutluluğun tadını çıkarırken ben ayrılıkları ezberledim. Oysa ben gözlerine bakıp yüreğine dalmak için neler vermezdim...Hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım. Çatlamış dudakların suya muhtaç olduğu gibi ben de sana muhtacım.

Her gece hayaller kurardım. Kurduğum hayallerde bile benim olmazdın. Sabaha kadar uyutmazdın beni. Gece gündüze kavuşurken ben hala sana kavuşamıyordum. Yüreğimi parçaladığın yetmezmiş gibi şimdide beynimi kemiriyorsun. Doğmayı bekleyen güneş gibi bekliyordum seni...Bıkmıştım artık acı çekmekten ve ayrılıkları ezberlemekten. Mutluluğa hasret kalmıştı yüreğim,tam beş yıl olmuştu karşılıksız aşkım başlayalı...

Hiçbir zaman cesaretli olamadım. Yine ben senden habersiz, ben seni sensiz yaşıyorum kardelenim. Yıllar çabuk geçti ben seni hayal bile edemiyorum. Hayalin bile benden uzak...

Geçenlerde gördüm seni, tam iki sene sonra. Yüreğim deli gibi çarptı. Ayakta duracak takatim bile yoktu. Çocuğunu elinde görünce kendimden geçtim. Önce gözlerim nemlendi, sonra usulca dökülüverdi. Kirpiklerimin arasından birkaç damla yaş. Umutlarım bir film şeridi gibi geçiyordu aklımdan. Sanki bir kağıdın yanıp rüzgarla savrulması gibi tüm umutlarım yok oldu. Olsun be kardelenim belki sana sahip olamamıştım ama şunu bilmeni isterim ki, bende yarattığın seni benden kimse koparmaz...

seni tanıdıktan sonra... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Senden Sonra

Hülya Avşar - Senden Sonra

öylesine zorki sevdiğinden ayrılmak anıların gölgesinde yarım bir aşk yaşamak ah tadım tuzum kalmadı zor geliyor anlamak bu kadar kolay mıydı mutlulukla darılmak ah tadım tuzum kalmadı zor geliyor anlamak bu kadar kolay mıydı sevda için ağlamak seviyorum ah yine aşığınım yar özlüyorum ah bitmez acilarım var gözlerim güneşi görmedi senden sonra hasretin ateşi dinmedi senden sonra
  2. Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında Hayat ve ölüm arasında Tüm hayatım akıp geçiyor Ayaklarımın altında Daha kaç vücut gerekli Benim seni unutmama Senden önce senden sonra(x2) Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime Yalnızım uçurum kıyısında...
  3. Demir Demirkan - Senden Sonra

Demir Demirkan - Senden Sonra

Dediler ki zaman herseyin ilacidir Neden hala seni unutamadim ha Dediler ki hergün yeni bir sayfadir Ve ben hala bombos yapayanlizim Kaç kadın oldu saymadim Senin gibisini bulamadim Isyan ettim kurtulamadim Ben ben olmaktan çiktim baska bir adam oldum Senden sonra çok sey degisti Kalbim durdu tas kesti Seni bilen ellerim dondu Buz gibi demir oldu Senden sonra çok sey degisti Kalbim durdu...
  4. Tanıdığım Gün Sevdim Seni

Tanıdığım Gün Sevdim Seni

seni tanıdığım gün seni tanidigim gün Tanıdığım Gün Sevdim Seni Tanıdığım Gün Sevdim Seni, İçimi Kıpırdatan Birşeydi, GözLerim GözLerine Bakıyordu, O An Ne hissettim BiLiyormusun, Sonsuz Bir Huzur, Hiç TadıLmamış Bir Duygu, Ölümün En GüzeL Sesi, Yaşamanın TEk Bir Kişi Olduğunu, SöyLemek İstediğim Tüm KeLimeLeri Unuttum, Yüreğim Durdu, GözLerim GözLerine...

Sayfayı Paylaş