gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

SeNsİzLiĞiN ÇıLdIrTaN İsYaNı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Nedenini biLmiyorum, Ama... Bugün her zamankinden daha çok ihtiyacım var sana...

Çok eksiğim bugün...Yine batıyor güneşLe birLikte kayboLuyor tüm direncim,umutLarım!'Ben artık onsuz yapabiLiyorum...! dediğim günLer toz duman oLup yapıştı yine boğazıma,Nedense tutamıyorum sensizLiğin çıLdırtan isyanını bugün!..DamLıyor gözyaşLarım...

Bak,
    Yine çekiLdi;
    EvLi evine,köyLü köyüne!
    Nedenini biLmiyorum,ama;
    Evsiz, köysüz kaLdım bugün,bu gece...!
    Herkes sığınacak bir çatı buLdu gerçek benLiklerde,bense sensizLiğin kimLiksiz çatısına sığındım yine...Bana geLen tüm yoLLar kapandı,yoLsuz kaLdında dönemedin mi?Yoksa çıkar bi yoL mu buLdun kendine!!!BiLmiyorum sebebini, sonucunu çok yaLnızım bu gece...

ÇözüLmeyen düğüm,
    KanıtLanamayan suçLar gibi sensizLik...
    Yetmiyor yaşamaya,
    Bi ben bi de sensizLik...
    Nedenini biLmiyorum,ama;
    Çok koyuyor bugün, bu gece bu biLinmezLik!

Herşeyi bi nedene bağLadımda, bi oLmayışını bağLayamadım sonuca...BeLki de bunun için acıtıyor bu denLi,kıvrandırıyor....Çok sevdim diye mi kaybettim seni, çok seviLemedim diye mi...Tüm sessiz çığLıkLarıma inat bozuyorum gizLi suskunLuğumu ...

Bugün, Bu gece... GeLsen Keşke...!

SeNsİzLiĞiN ÇıLdIrTaN İsYaNı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsyan

İsyan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. SensİzlİĞİmde...

SensİzlİĞİmde...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. isyan

isyan

Rüyada bir isyanı görmek, rüyayı görenin kısa zamanda arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı dedikodulardan haberdar olacağına yorumlanır. İsyan Rüyada isyan çıktığını gördüyseniz, birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızın ölüm haberini almanız da mümkün.Kişi rüyasında isyan ederse, kendi karar verdiği bir konuda sesini duyurur, ilgi toplar ve başarı kazanır.
  4. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...

Sayfayı Paylaş