gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Nieve De Verano

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nadie mas te ha besado, ni besara
    Lo que tu me has entregado, nadie tendra
    Como yo nadie te ha amado, ni te amara
    Haz que callen los demas
    A nadie preguntes mas, no entendera
    Porque como yo no hay nadie, ya lo veras
    No preguntes en detalle, como soy yo
    Soy como soy y nada mas
    No carino no, esa no es la realidad
    Otro como yo no lo vas a encontrar
    Tu te quejas de que soy muy dificil
    Mas ser feliz, en verdad no es facil
    Eres como nieve que cae de verano
    No voy a esperar, que decidas tu cambiar
    Quieres comparar, piensas, que no soy humano
    Nieve de verano que el sol derretira

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Selim Çaldıran

Serdar Ortaç - Nieve De Verano konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Noches De Dolor

Serdar Ortaç - Noches De Dolor

El sol ya se esta ocultando Sombras mi alma cubriran Tengo miedo de la noche Pues tu recuerdo traera Me hace falta tu presencia El amor no volvera Se acabo la inoncencia ya Promesas que, tu no cumpliras Llego la noche de dolar Un deseo que se oculta Voy muriendo de amor Y tu tienes la culpa Sendiento estoy de tu amor Pero yo na te puedo encontrar Donde estas como puedo saber No prometo te voy...
  2. Serdar Ortaç - Gel De

Serdar Ortaç - Gel De

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç Seni her halinle seviyorum, Biraz umut, biraz acı. Sorunu kendimde arıyorum, Beni kırık dökük bırakalı. Gel, gel de canım acısın, Bu aşkın hayaline kimler acısın? Sev, sev ki içim acısın, Yeter ki bu yaptığın kalbe yarasın. Sonumuzun ne olacağına kim karar verecek? Ya da gözümdeki yaşları kim eliyle silecek? Bana yaşattığın anları sormadım ki sana, Ya da...
  3. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  4. Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

serdar ortaç, sevgilisi, asta, ayrılığı ayrılık sonrası, aşkı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İki yıl süren birlikteliklerinde, yüzük bile taktığı Asta'yı hala unutamadığını söyleyen Serdar Ortaç'ın haberini aktarıyoruz şimdi sizlere Melek'lerim. Önceki akşam Sunset adlı restoranda yabancı bir güzelle akşam yemeği yiyen Serdar Ortaç, çıkışta soruları yanıtladı. Yanındakinin...
  5. Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde!

Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde!

Bu sayfa; Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklama Serdar Ortaç'ın başını belaya sokmuşa benziyor. "İtiraf ediyorum kumarda 50 milyon dolar kaybettim!" açıklaması üzerine maliye yetkilileri Serdar Ortaç'ı incelemeye aldı. Bakalım bu kadar kazancın vergisini Ortaç ödemiş mi? Ünlü sanatçı Serdar...

Sayfayı Paylaş