gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, babasının vefatından sonra "Milyonlarım var ama artık satın alabileceğim hiçbir şey yok" diyerek çaresizliğini gözler önüne sermişti. Serdar Ortaç yabancı sevgililerinin kendisine taptığını, Türkler'in ise kendisine karşı ön yargılı olduğunu söylemişti. Bu röportajdan kısa bir süre sonra aradığı aşkı buldu.
    Serdar Ortaç'ın yeni aşkı ise bir Türk. İsminin Ege olduğu öğrenilen sevgilisi ile Çeşme'de tatilde. Beş saat kaldıkları plajda kumrular gibi olan sevgililer birbirlerinin üstüne titredi. Serdar Ortaç, çok neşeli görünüyordu.

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç'ın sevgilisi içeri alınmadı

Serdar Ortaç'ın sevgilisi içeri alınmadı

Serdar Ortaç Sortie'de konser verirken, içeri girmek isteyen kız arkadaşı Şirşin, kapıda kaldı. Kelebek'in haberine göre; sevgilisi Serdar Ortaç'ın konserinin davetli listesinde adı olmadığı için Ortaç'ın sevgilisi Şirin, mekana alınmadı. Sonunda güvenlik görevlilerine “Serdar’a beni buradan almasını söyler misiniz" diye çıkışan Şirin'e, durumun anlaşılmasından sonra giriş izni verildi....
  2. Serdar Ortaç'ın Sevgilisi İçeri Almadılar

Serdar Ortaç'ın Sevgilisi İçeri Almadılar

SEVGİLİSİ SERDAR ORTAÇ'IN KONSERİNİN DAVETLİ LİSTESİNDE ADI OLMADIĞI İÇİN ORTAÇ'IN SEVGİLİSİ ŞİRİN, MEKANA ALINMADI. SONUNDA GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE “SERDAR’A BENİ BURADAN ALMASINI SÖYLER MİSİNİZ' DİYE ÇIKIŞAN ŞİRİN'E, DURUMUN ANLAŞILMASINDAN SONRA GİRİŞ İZNİ VERİLDİ. Ortaç'ı izlemeye gelenler arasında iki hafta önce Emre Altuğ ile nikah masasına oturan Çağla Şıkel de vardı. Altuğ'un işleri...
  3. Serdar Ortaç'ın Sevgilisi Kaçtı!

Serdar Ortaç'ın Sevgilisi Kaçtı!

Serdar ortaç, sevgilisi, asta, neden gitti, konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç bir süredir Asta adında litvanyalı bir güzelle birlikteydi ancak yapılan haberler doğrultusunda Asta'nın bütün eşyaları toplayarak gitti öğrenilmiş melekler. Serdar Ortaç’ın, geçen aylarda nişanlandığı Litvanyalı sevgilisi Asta tarafından ilginç bir şekilde terk edildiği...
  4. Serdar Ortaç'ın Sevgilisi

Serdar Ortaç'ın Sevgilisi

serdar ortaç ın sevgilisi serdar ortaç, hakkında, sevgilisi kim, amerikalı sevgilisıi, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Serdar'ın kız arkadaş sırrı çözüldü Kulüplerde birbirinden güzel kızlarla boy gösteren Serdar Ortaç'ın sırrı ortaya çıktı. Kızlar, arkadaşının sahibi olduğu manken ajansından! Hareketli yaşamıyla magazin sayfalarını süsleyen Serdar Ortaç, önceki gece Avea’nın...
  5. Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S

Sayfayı Paylaş