gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sertap Erener & RüYa

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse
    Ben vazgeçtim
    Beni sevmeyin

Garipliğim kader değil
    Geçiçi gülmeyin
    Bu kışta efkarlıyım
    Bahara Allah kerim

Hadi yüreğim ha gayret
    Hele sıkı dur hele sabret
    Başını eyme dik tut
    Bu bi rüyaydı farzet
    hadi hadi yüreğim ha gayret...
    Hele sıkı dur hele sabret
    Başını eyme dik tut
    Bu bi rüyaydı farzet
    hadi hadi yüreğim ha gayret...

Sertap Erener & RüYa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertap Erener

Sertap Erener

sertap erener melek sertap erener hastalığı sertab erenerin hastalığı erenerin 1964 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Erken yaşlarda müzikle tanışan Erener, hassas bir yapıya sahipti. Hassas ve ince yapılı bu minyon kız, bir yandan onu çok erken bir yaşta, 11'inde yakalayan, tüm hayatını etkileyen kolit hastalağıyla, hastanelerle boğuştu, bir yandan ilk ve orta öğrenimini sürdürdü....
  2. sertab erener

sertab erener

1964 yilinda Istanbul'da d?nyaya geldi. Erken yaslarda m?zikle tanisan Erener, hassas bir yapiya sahipti. Hassas ve ince yapili bu minyon kiz, bir yandan onu ?ok erken bir yasta, 11'inde yakalayan, t?m hayatini etkileyen kolit hastalagiyla, hastanelerle bogustu, bir yandan ilk ve orta ?grenimini s?rd?rd?. Hastaligin verdigi acilardan, hasardan kendisini mutlu eden bir ?ikis bulmustu; annesi...
  3. Sertab Erener Konser Tarihleri

Sertab Erener Konser Tarihleri

sertap erener konser sertab erener konser sertap tarihleri konserleri sertab tarihleri 2010 Türk pop müziğinin güçlü ve sevilen seslerinden olan Sertab Erener'in yaz konserleri sürüyor. Sertap Erener Aydın da Sanatçı: Sertap Erener Yer : Jade Beach Club - Kuşadası / Aydın Tarih: 03 Temmuz 2009 Cuma 22:30 Fiyat : -- Sertap Erener Muğla da Sanatçı: Sertap Erener Yer...
  4. Sertap Erener Resimleri

Sertap Erener Resimleri

Sertap Erener Resimleri istiyorum sizden kızlar uzun zamandır kendisini ekranlarda da göremiyorum bari resimlerini görelim :)
  5. Sertap Erener Fotoğrafları

Sertap Erener Fotoğrafları

Sertap Erener Fotoları Sertap Erener Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Sertap Erener'in resimlerini isteyen siz sevgili misafirler, sizler için ve Sertap Erener hayranları için en güzel Sertap Erener Fotolarını paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş