gebe
  1. Pervin M.

Pervin M. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

Sevdiğim Sözler/Şairler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Pervin M. tarafından paylaşıldı.

Ne ben sana kızarım Ne de zatın zahmet edip bana küssün. Artık seninle biz,
    Düşmen bile değiliz.

Nazım Hikmet Ran.

İki çeşit insan vardır ;
    Hatalarıyla yüzleşenler ve gittikçe yüzsüzleşenler.

Küçük İskender.

Sevdiğim Sözler/Şairler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğiniz şarkı ve sözleri

sevdiğiniz şarkı ve sözleri

allahsız melek şarkı sözü allahsız melek sözleri şarkı sözleri kahrı zindan şarkısı arkadaşlar sevdiğiniz şarkıyı yazıp sonrada sözlerini yazarmısınız... önce ben başlayayımmm dedof_miralay:allahsız melek Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer...
  2. Erkeğin sevdiği sözler

Erkeğin sevdiği sözler

erkeklerin sevdiği sözler facebook sevdiği sözler kısmı erkeğin sevdiği sözler, neler, hangileri buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar "Bu erkekleri anlamak zor, nelerden hoşlanırlar?" diye merak eden Melek'ler ve hatta tüm kadınlar, erkeklerin sevdiği sözleri bu yazımızda öğreniyoruz:) 1)Erkeğim:(Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)...
  3. kadınların sevdiği sözler

kadınların sevdiği sözler

Kadınların duymaktan hoşlandığı etkili güzel ve anlamlı sözler arıyorum var mı teşekkürler.
  4. dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir

dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir

dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir ? Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak siz demişsiniz sorun cevap verelim bende eksik kalmıyim sorayım istedim:) dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir

Sayfayı Paylaş