gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Sevdiğiniz size nasıl evlilik teklifi yapsın..?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Herkesin vardır hayali.... Bkalım meleklermekanı sakinleri nasil bi evlilik teklifi istiyo... Dinliyoruz melekler...:)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla evlenmek hayal sevdiğinle evlenmen mutlu eder zaten adamı :D istediği gibi teklif etsinn sorun değl :D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    aynen ilkimsuu nasıll oldugu hiçç önemli değilll yeter kiii sevdiğim adamdan o cümleyii duyayımm...
    allahım herkesiii gönlündekinii yarr eşş etsin kendinee amin...

4. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    illa yapay yapay diz miz çökmesin, yüzük müzük de nasılsa isteme faslında takılır..ama kuru kuru görev bilinciyle söylemesin...iyisimi içinden gelerek sıkı sıkı sarılsın..

5. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Hahha ben zorla teklif ettirdim walla diz çöktürdüm dışarda gezerken milletin içinde:cheer2:

6. didemdamla

didemdamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bi teklif olduğunun önemi yok bence de. bana değer veren mutlu edeceğine inandığım o kişi çıksın karşıma yeter ki. :)

7. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    valla ben ata binmeyi çok istiyorum bence bu onun için kullanılabilecek bi detay mesela ata bindirmeye götürür orada bi hazırlık yapar evlilik teklifi eder, ben ona söylüyorum yüzüğü atın kafasına koy ben ata binince şaşırayım diye:D:D:D:D tektaşı aldı ama evlilik teklifi etmedi bakalım nasıl edecek:D:D hahaha

Sevdiğiniz size nasıl evlilik teklifi yapsın..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Evlilik Teklifini Anlattı HANDE YENER NİŞANLISI KADİR DOĞULU'DAN NASIL EVLENME TEKLİFİ ALDIĞINI ANLATTI Hande Yener, 'Evlilik teklifini nasıl aldınız' sorusuna, 'Kadir bir sabah beni öpücüklerle uyandırdı. Sonra da gözlerimin içine bakıp ’Benimle evlenir misin’ diye sordu. Hiç düşünmeden ’Evet’ dedim ve sevdiğim adamı sarılıp öptüm. Biz gerçekçen çok mutluyuz. Tam birbirimize göreyiz. O...
  2. Sürpriz Evlilik Tekliflerini nasıl yapabilirsiniz

Sürpriz Evlilik Tekliflerini nasıl yapabilirsiniz

Sürpriz Evlilik Teklifleri sürpriz evlenme teklifleri sürpriz evlilik teklifleri evlilik suprız evlılık teklıflerı evlılık teklıflerı Hep bize hep biz olmaz değilmi kızlar birazda erkeklere kıyak geçelim :D:D Seviyorsunuz ve artık evlenme zamanı geldiğini düşünüyorsunuz ama yapacağınız evlilik teklifininde sıradan olmasını istemiyorsunuz...Farklı ve unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak için...
  3. erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız

bizim okulda bir erkek var 2 yıldır sürekli bana bakarken yakalıyorum uzun uzun hemde ben bakınca kafasınıda çevirmiyor ne yapmaya çalışıyor ?
  4. sevdiğimi evliliğe nasıl ikna edebilirim kızlar

sevdiğimi evliliğe nasıl ikna edebilirim kızlar

Kızlar uzun süren bir ilişkimiz var ve ben artık ondan evlilik teklifi almak istiyorum ama korkuyor sanırım, bilmiyorum. Onu evliliğe nasıl ikna edebilirim ?

Sayfayı Paylaş