gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

SEvgi YüReKTeKİ nAzAR BOnCuGu

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Sevgi yürekteki nazar boncuğu....
    ....Sevgi yürekteki nazar boncuğu...

Sevgi en güzel sözcüklerle dökülüyor satırlara bugün...
    Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle,tıpkı nazar boncuğu gibi renginde seviyorum ben, belkide aşkın rengi bu yüzden mavidir...
    Bu yüzden yücedir.Sevgi yürekteki nazar boncuğu gibidir...

Sevmenin bütün anlamı mavilerde büyük gökyüzü gibi sonra denizler gibi sonra okyanuslar gibi ucu bir türlü görünmeyen o zengin mavide gizli aşk....
    İnsan hep mavilerle sevmeli sevmeliki;nazar değmesin mutluluklara hüzün düşmesin güzel yüreklere sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Sevgi bulutların üzerinde öpüşmek olmalı kimsenin görmemesi nazar etmemesi için her gözden her sözden uzak beslenmeli...
    İşte ozaman sonsuz ve bir ömür mutlu gececektir.Sevmek en güzel duygu insan sevdimmi gözü hiçbirşeyi görmemeli yürekleriyle her derde deva olmalı.Çünkü sevgi yürekteki nazar bonucuğu sevginin en değerli mavisi....

Yüreğinize, sevdanıza,sevdiklerinize ve sevenlerinize nazar değmemesi adına
    herzaman maviyle sevin sevgi yürekteki en güzel nazar boncuğu onu taşımaktan vazgecmeyin...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: SEvgi YüReKTeKİ nAzAR BOnCuGu
    çok güzel olmuş canım emeğine sağlık teşekkürler:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık izmirli çok güzel :)

4. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık

5. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlık izmirlim çok güzel olmuş..:)

6. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel ellrine sağlık...

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş canım emeğine sağlık

8. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

önemli diill kızlarrrrr herrseyy sizin içinn :)

SEvgi YüReKTeKİ nAzAR BOnCuGu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi,

Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi,

Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi, Kanımızda ki kıvılcım, Canımızda ki ruh, Dilimizde ki hece, Alnımızda ki gurur, Mustafa Kemal bir büyük dava... Mustafa Kemal,yücelerde bir bayrak, Gönüllerde taht, Dillerde marş, Cumhuriyete ad, Ulusumuza rehber... Mustafa Kemal,geleceğimizin umudu, Çağdaş uygarlığın sönmeyen yıldızı, Mustafa Kemal özgürlüğümüz, Çocuklarımız,gençliğimiz,...
  2. || Yüreğini Sevgiye Açanlara ||

|| Yüreğini Sevgiye Açanlara ||

“Sevince anlam kazanır yaşam, Sevince çiçek açar gönüller. Sevince adam olur insan, Sevince kaybolur kötülükler.” Yaşamak mı istiyorsun? O zaman, “sevme”ye başla. Çünkü, “İnsan, sevmeye başladı mı yaşamaya da başlar.” Sevilmek mi istiyorsun? O zaman, gönlünü “sevgi”ye aç. Çünkü, “Sevgi, çiçek açmayan yere uğramaz.” Yeterince sevilmediğini mi düşünüyorsun? O zaman, “duygularını”...
  3. Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

boncuktan kalp boncuktan kalp yapımı boncukla yapımı boncuk Arkadaşlar boncuktan kalp yapılışını sunuyorum size evinizin ve odalarınızın duvarlarına asabilirsiniz ve fikrimce nazar boncuğundanda yapabileceğiniz bu kalbi arabalarınıza takın veeeeee sevdiğinize kendi elinizle yapıp ona sunun sevginize nazar değmesin uğurunuz olsun:) Gerekli malzemeler: Çeşitli boyda boncuklar, kurdele,...
  4. çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

tarot kartı çek tarot çek melek kartı karti cek Canımı acıtıyor ağırlığın Taşıyamıyorum sensizliği sensizlikte seni sevmeyi Ağır geliyor sevgin o her kapattığımda sensizliğin kabusu Ve her yeni günde ayrılığın acısı Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar Sevgin acı veriyor Anlamıyor musun? Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana Olmuyor Yapamıyorum… Kaçtıkça sana ait olanlardan bir...
  5. Sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle, tıpkı Nazar boncuğu renginde seviyorum ben. Sevgi en güzel sözcüklerle dökülüyor satırlara bugün... Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle, tıpkı Nazar boncuğu renginde seviyorum ben. Belkide aşkın rengi bu yüzden mavidir... Bu yüzden yücedir....

Sayfayı Paylaş