gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sevgili eşime

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Sevgili eşime, (ben değilim) 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın, hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi farketmedin.Ama sen ne yaptın? eve geldin, iki dakika içinde yemeği mideye indirdin,televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın.Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiçbir şey yapmıyorsun. Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun.
    işte bu yüzden artık seni TERKEDİYORUM.

NOT:
    Lütfen beni aramaya kalkma, ERKEK KARDEŞİNLE beraberim ve sana hayatında
    mutluluklar dilerim.!!!!

Sevgili eski Karıma,
    inan yazdığın bu mektuptan başka, hiç ama hiçbir şey beni bu kadar sevindirmezdi.
    Evet doğru, 7 Yıldır evliydik, ama iyi bir eş olmak dışında, bana her şeyi yaptın.

Tamam çok fazla Spor programları seyrediyordum, çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlıktan geliyordum, ama bu bile fayda etmiyordu.

Tabiki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım! tam aynı Erkeğe benzemişsin diyecektim ki,aklıma annemin bir sözü geldi;
    EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA
    senin en sevdiğin yemeği yaptım derken galiba sen beni Kardeşimle karıştırmıştın, çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim bir yemekti!!
    Ben yatmaya giderken üzerinde yeni ve çok seksi bir gecelik vardı tamam,ama üzerinde hala Etiketi duruyordu, ve inşallah bu bir tesadüftür ama,geceliğin fiyatı 49.99 du ve o gün kardeşim benden tam 50£ borç almıstı????

Ama biliyormusun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim, ve herşeyin birgün güzel olucağını, değişiceğini ve mutlu olucağımızı umuyordum.
    İşten ayrılmamın sebebine gelince, o gün Lotto da tam 10 Milyon Euro kazandığımı öğrenmiştim, hemen Patrona çıkıp istifamı verdim ve ikimiz için Jamayka ya iki bilet aldım, ama eve geldiğimde sen bir mektup bırakıp gitmiştin.
    Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu.
    Dilerim seçtiğin ve her zaman hayalını kurduğun bu hayatta mutlu olursun.Avukatımın dediğine göre bıraktığın bu mektuptan sonra, benden hiç bir
    Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş!!! nerdeysen orda kal!!!

NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama, adı Carl olan kardeşim bir zamanlar Carla idi...

İmza:
    o şimdi çok zengin ve KUŞLAR KADAR HÜR!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Kasım 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
  6. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  7. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    okudum tekrar güldüm sonuna dikkat etmemişim adı Carl olan kardeşim bir zamanlar Carla idi. :) :)

8. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  9. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    :puha::puha:ayçok güldüm Allah iyiiliğini versin

10. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkeklere bazen kızmamak lazım galiba buda onlardan biri koptum resmenhahahahahaha:haha:

11. iremsuyum

iremsuyum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten süpermiş canım

12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha hahaha hiç u kadar gülmemiştim yaaaa

:puha: :puha:

13. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kadın ağzının payını almıştır oh olsun hahaha

sevgili eşime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgili eşim

sevgili eşim

Canım aşkım sevgimi sana hiç bir zaman anlatamadım çünkü seni okadar çok seviyorumki sevgimi tarif edemiyorum...SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM
  2. Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Evlili aşkı gerçekten öldürüyor mu ? Evet öldürüyor, zaman zaman bunun karşısında duran insanlara azda olsa denk geliyoruz. Ama evlilik aşkı öl dü rü yooor . Şimdi sizlere aşağıda bunu aza indirgeyecek bir takım öneriler sunuyoruz meleklerim. Ya tutarsa :):dil: Evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. İşte eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç...
  3. Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Sevgili Melişler evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. Bazı çiftleri görürüz yıllar geçsede hala birbirleriyle sevgili kalırlar işte sizinde o çiftlerden olabilmeniz eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç tüyo :tik: 1- Her gün eşinize değer verdiğinizi gösteren şeyler yapın. Gün içinde onu arayarak ona küçük sürprizler yapabilirsiniz....
  4. eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

huuuu huuuuuuu hanımlar söyleyin bakalım eşinizi yada sevgilinizin en çok neresinden öpersiniz çok meraklıyım demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....................:laugh::laugh::laugh: yanaktan dudaktan bidee.........:laugh:
  5. Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Sevgilime Ne Hediye Alabilirim Sevgilime Yeni Hediye Seçenekleri Doğum günleri, bayramlar, yılbaşları ya da sevgililer günü geldiğinde bir hediye telaşıdır başlar melekler :) Hediye seçimi zordur. Bir de bu hediye ritüelinin her sene olması, insanı bir zaman sonra ne alacağım stresine sokmaya başlar. Hazır sevgililer günü de geliyorken, biz de sizlere eşiniz ya da sevdiğinize alabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş