Sevgili Yönetici Meleklerim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Yönetici Meleklerim
Sitede bildiğiniz gibi bir tek ben erkeğim, bu yüzden her yere yetişmem ve burada bulunmam bana saçma gibi geliyor. Tamam patronum ama erkeğim :) Bu paylaşım platformuna verdiğiniz emekler, harcadığınız zamanlar ve özveriler için çok teşekkür ediyorum,

Zaman zaman problemli veya bilmediğiniz durumlarla karşılaşmanız gayet doğal, bu tür durumları ya bana pm yolu ile bildirin, yada mail olarak atın...

Burada pek fazla online olmak istemiyorum, ama şunu iyice anlayın ki, bir siteye sadece konu açmakla siteye gelen ziyaretçi ve üye sayısı malesef yükselmiyor. Teknik olarak bilmediğiniz bir çok şeyi yapıyorum, genelde açılan konulara bakamıyorum. Teknik anlamda yapılacak o kadar şey var ki bizi zirveye taşıyacak, genelde onlarla uğraşıyorum...

Sonuç olarak, sitemize verdiğiniz emekler neticesinde ve benim yaptığım bir dizi işlem sonucunda ( vbseo kurmak - Diğer sitelerden link alımı - Her hafta açılan konuların googleye gönderilmesi vs vs ) sitemiz hak ettiği yere gelmektedir...

Hepiniz birer MELEK'siniz bi tek kanatlarınız yok, kafalarınızın üzerindeki halkaları görüyorum :) Sizleri tek tek kutluyorum ve seviyorum...

İyiki Varsınız

NOT: Sadece site ile ilgili değil, bütün problemlerinizi sevinçlerinizi, herşeyi yazabilirsiniz bana

Mail Adresim : murat.admin@gmail.com aynı zamanda bu msn adresimde oluyor :D:D

EBABİL KUŞTİR BURASI HOŞTİR :D

ÖNEMLİ DİP NOT :

Sevgili meleklerim, bu site hiçbir şekilde telif haklı içerik barındırmaz, mp3, sanatçı klipleri, filmler, ( fragmanlar hariç ) full oyunlar, proğramlar vs vs.. Özellikle altını çizerek söylüyorum, ilgili bölümlerde yetkili olan kişiler, kendi bölümlerini ivedilikle tarasın ve bulunan bu tür durumları hiç kimseye sormadan içeriğinide silerek çöpe taşısın unutmayın silmek yok içerik silinecek çöpe gidecek. Bunu yapan üye de mutlak suretle ikaz edilecek... Neden bunları söylüyorum ? Neden her yerde var bizde niye yok ?

1- Bizler farklıyız
2- Emeğe saygılıyız
3- Yassahtırda ondan

Googlenin bizi zirveye taşıması bunlardan geçiyor...

Önemli bir husus daha var, onuda yazayım dedim editliyorum yazımı :)

Hiçbir şekilde chat sayfasında kimseyle tartışmayın, kimseye laf atmayın, işinize gelmeyenleri banlayın gitsinler... Sevenlerimizin olduğu kadar sevmeyenlerimizin ve rakiplerimizin olduğunu unutmayın.. CHATTE YÖNETİCİ SIFATIYLA PROBLEMLERİ BİRBİRİNİZE SÖYLEMEYİN, ASLA TARTIŞMAYIN ! Onun için oda açtık, onun için msn var mail var pm var .
Bukadar.:)

Kolay gelsin

M.C

Ce: Sevgili Yönetici Meleklerim

bilgiler için çok teşekkür ederiz mc abi bu son uyarıyı da yapman çok iyi oldu :clap2:sende iyi varsın emeklerinden dolayı sana çok teşekkür ederim kendi adıma sitemiz çok harika yerlerde daha da iyi olacak sayende

:zafer::zafer: EN BÜYÜK M.M :zafer::zafer:

Ce: Sevgili Yönetici Meleklerim

Sagol mc abi, bütün emeklerin icin sana tsk ediyoruz abimmm.... Bizlerde elimizden geleni yapacagiz söz veriyoruz....

Geri