gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgililer gününde masaya bunları koyun ;)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Melişlerim sevgililer gününü evde geçirecek ve müthiş bir yemek hazırlamayı düşünerek süpriz yapmak istiyorsunuz çok güzel! işte küçük bir fikirde ben vereyim sizlere masanızda bulunması gereken kırmızı gül ve çiçekler burada kızlar :tik: Tabii kocanız/sevgiliniz getirirse daha bir güzel olur :tik: [​IMG]

2. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ahhhh şeker sevgilim var mı ki :(.... 1 hafta oldu ayrılalı..ama bana çok acı çektirdi.sanırım ayrıldığımıza sevinir oldum artık.. onunla mutsuz olacağıma böyle daha kafam rahat.ama kendimi yalnız hissediyorum tabi :(

3. PORSELEN BEBEK

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada çiçekler çok süpermiş canımmm..emeğine sağlık bidenem..senin güzelliğin yanında çiçekler sıfır kalır..kalbi ve kendi güzel arkadaşım

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bidenem dedim sana her işin hayırlısı canım benim iltifatına teşekkür canımcım Allah senin temiz yüzüne ve kalbine göre versen inşallah

5. PORSELEN BEBEK

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol bidenem.aminnn hepimizin kalbine göre versin.

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa ne romantik miş

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sondaki fotoğraf tam benlikk

Sevgililer gününde masaya bunları koyun ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililer gününe özel avatarlar

sevgililer gününe özel avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bunlar özel günlerim...

bunlar özel günlerim...

14 aralık oğlumun canımın doğum günü, 20 haziran evlilik yıl dönümüz, 28 haziran doğum günüm arkadaşlarım...
  3. Sevgililer gününe özel hediye

Sevgililer gününe özel hediye

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda...
  4. Sevgililer gününün anlamı

Sevgililer gününün anlamı

Sevgililer Gününün Anlamı nedir Sevgililer Günü Anlamı St. Valentines Day / Sevgililer Günü Roma İmparatorluğu döneminde ortaya çıkmış. Antik Roma döneminde 14 Şubat gününde, Roma’lı Tanrı ve Tanrıçaların kraliçesi (Juno – kadın ve evliliğin kraliçesi olarak da bilinir) onuruna kutlamalar yapılırmış. Ertesi gün yani 15 Şubat ise Lupercia bayramı olarak bilinen festivalin ilk günüymüş....

Sayfayı Paylaş