gebe
  1. geceyıldızı

geceyıldızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Seviyorum Seni....

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında geceyıldızı tarafından paylaşıldı.

Çok seviyorum seni bitanem hemde çok canımdan çok başımıza neler geldiyse ne zorluklar çıkdıysa şimdiye kadar sabrettik yüce RABBİM sabrımızın karsılığını verecektir elbet...İYİ AĞAÇ KOLAY YETİŞMEZ RÜZGAR NE KADAR KUVVETLİ ESERSE AĞAÇDA O KADAR SAĞLAM OLUR...En sert rüzgarlara fırtınalara bile dayandık sevgimiz günden güne daha çok arttı...SENİ ÇOOOOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM...

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seviyorum Seni....
    Allah askinizi daim etsin canim :)

Seviyorum Seni.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Seni...

Seviyorum Seni...

seni seviyorum Seviyorum Seni, Ekmeği tuza banıp, Banıp yer gibi... Geceleyin ateşler içinde uyanarak, Ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi...
  2. Seni Seviyorum!!!

Seni Seviyorum!!!

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... ''''Seni seviyorum'''' öyle ''''Kendine iyi bak'''' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... Birine ''''Seni seviyorum'''' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu...
  3. seni seviyorum...

seni seviyorum...

Ilık sular süzülürken bedenimden gözümden süzülenlerle daha çok ıslandı tenim...Sendin gözlerimden akan...İçim katılmıştı ağlamaktan...Yitirmenin ve yitirilmenin ne olduğunu öğrenmiştim eş zamanlı...Suyun beni o her zaman rahatlatan dost sesi, teskin edici teması da yetmedi gecemin karanlığına bir ayışığı katmaya...Gitmiştin, kendini alıp yanına... Güneşin altın tepsi silueti çok kez düştü...
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş