gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şevval Sam - Has Arabesk (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

leman sam has arabesk leman sam arabesk Leman Sam'ın kızı olan Şevval Sam'dan yepyeni bir albüm piyasaya çıktı.Sizlere almümde yer alan parçalar hakkında bilgilere geçiyorum [​IMG][​IMG][​IMG]
    Albüm İçeriği

Yalnızım Dostlarım
    Söz: M.Tahir Peker Müzik: Burhan Bayar
    Bana Sor
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Sait Büyükçınar
    Benim Dünyam
    Söz & Müzik: Orhan Gencebay
    Bu Şehirde Yaşanmaz
    Söz & Müzik: Orhan Akdeniz
    Yağmurun Sesine Bak
    Söz & Müzik: Vedat Yıldırımbora
    Kırılsın Ellerim
    Söz: Ali Tekintüre Müzik: Vedat Yıldırımbora
    Taht Kurmuşsun Kalbime
    Söz: Şemsettin Polat Müzik: Orhan Akdeniz
    Bir Kulunu Çok Sevdim
    Söz: Fethi Demir Müzik: Burhan Bayar
    İçiyorsam Sebebi Var
    Söz: Ali Tekintüre Müzik: Mustafa Sayan
    Anadan Ayrı
    Söz & Müzik: Ali Tekintüre
    Sarhoş
    Söz & Müzik: Arif Sağ
    Eller Aldı
    Söz & Müzik: İbrahim Dulkadir
    Annem
    Söz: Halit Çelikoğlu Müzik: Mehmet Dağdelen
    Güz Gülleri
    Söz & Müzik: Selim Öztaş
    Sürünüyorum
    Söz: Ali Tekintüre Müzik: Gülden Karaböcek

Şevval Sam - Has Arabesk (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval Sam

Şevval Sam

Önceleri pop müziğe damgasını vuran Leman Sam’ın kızıydı bizim için ardından izleyicinin Süper Baba dizisi ile görme ve tanıma şansına sahip oldu. Süper Baba dizisinde canlandırdığı öğretmen karakteriyle herkesin bir anda sevgilisi haline gelen, bugün kendi adıyla anılan Şevval Sam zaman içinde Gülbeyaz, Müjgân Bey, Feride gibi yer aldığı televizyon projelerinde çizdiği karakterlerle sevildi...
  2. Şevval Sam Resimleri

Şevval Sam Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Şevval Sam Kimdir?

Şevval Sam Kimdir?

şevval sam, şevval sam biyografi, şevval sam hayatı, şevval samın hayatı, ünlülerin hayatı Şevval Sam (d. İstanbul11 Kasım1973) Leman Sam'ın kızı olan oyuncu ve ses sanatçısıdır. Biyografi İlk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu'nda okuyan Şevval; liseyi İsov Yapı Meslek Lisesi'nde bitirdi. Üniversite'yi Marmara ÜniversitesiGüzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde okudu. 1994 -...
  4. Şevval Sam kimdir

Şevval Sam kimdir

şevval sam kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, annesi, kimin kızı, leman sam, dizileri Oyunculuk kariyerinde ki başarısını müzik dünyasında da gösteren Leman Sam'ın kızı Şevval Sam hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Şevval Sam (d. İstanbul11 Kasım1973) Leman Sam'ın kızı olan oyuncu ve ses sanatçısıdır. Biyografi İlk ve...
  5. Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

şevval sam leman sam Hem oyunculuğu, hem sesi hem de fiziğiyle beğeni toplayan Şevval Sam geçtiğimiz günlerde yaptığı türban karşıtı açıklamları sebebiyle eleştirilere maruz kalmıştı melekler. Bu kez de annesi Leman Sam ile birlikte gittikleri bir mekanda olay çıkaran Şevval Sam mekan sahibiyle kavga etti. İşte haberin detayları... Şevval Sam ile annesi Leman Sam önceki akşam...

Sayfayı Paylaş