gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şevval Sam'dan Benim Dünyam Parçasının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Şevval Sam Benim Dünyam

Şevval Sam Benim Dünyam Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız Şevval Sam Koklasam Saçlarını şarkısının sözlerinin ardından bu sayfamızda da Şevval Sam Benim Dünyam Şarkı Sözleri ile karşınızdayız..:)

Sen benim içimde bir korkulu rüya
    Her gün sevip sardığım bir hülyasın
    Yokluk ateşten gömlek sensizlik ölüm gibi
    *****, hülyam, benim dünyamsın

Kanımda, canımda, alın yazımda
    Bir sen varsın bir de ben su dünyada
    Nazar değmesin sana eller değmesin sana
    Sensizlik ölüm bana

Seni benim gibi seven bulamazsın
    Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın
    Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok
    Gönlüm sensiz kalmasın

Korkulu *****
    Gülen bahtımsın
    Sen benim, sen benim

Sen benim dünyamsın

Hepimizin hayatı iki kelime
    Bir varmış bir yokmuş şu alemde
    Bir gün sana doymadan göçüp gidersem eğer
    Son nefeste adin dilimde

Her şey sende başlar seninle biter
    Sevilmek ümidi sevmekten beter
    Nazar değmesin sana eller değmesin sana
    Sensizlik ölüm bana

Seni benim gibi seven bulamazsın
    Tanrım, bu rüyadan hiç uyandırmasın
    Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok
    Gönlüm sensiz kalmasın

Korkulu *****
    Gülen bahtımsın
    Sen benim, sen benim
    Sen benim dünyamsın

Şevval Sam'dan Benim Dünyam Parçasının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval sam'ın talihsizliği

Şevval sam'ın talihsizliği

HAYRANLARI ÇOK ÜZGÜN DAHA ÖNCE BAŞROLLERİNDE ROL ALDIĞI 'YİNE DE AŞIĞIM' VE 'YAŞANMIŞ ŞEHİR HİKAYELERİ' İSİMLİ DİZİLER YAYINDAN KALDIRILAN ÜNLÜ OYUNCU ŞEVVAL SAM BİR KEZ DAHA AYNI TALİHSİZLİĞE UĞRADI. Sanatçının, başrolleri, Feridun Düzağaç ve Murat Serezli ile paylaştığı Kanal D'de yayınlanan 'Derman' dizisi önceki akşam yayınlanan 6'ncı bölümün ardından yayından kaldırıldı. Şevval...
  2. Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri Şevval Sam Kanatları Gümüş Sevgili melekler, müzisyen Leman Sam 'ın kızı oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ... Kanatları gümüş yavru bir kuş Gemimizin direğine konmuş Dağlara çıkma hey Karadeniz Yavrudur yarim uçamaz bensiz Bir yarim var bu yavru kuş gibi Yarim yüreğime konmuş gibi Dağlara...
  3. Şevval Sam'dan Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkısının Sözleri Burada

Şevval Sam'dan Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkısının Sözleri Burada

Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkı Sözleri Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin Kanatları Gümüş şarkı sözleri konumuzun ardından bu kez de Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin Şarkı Sözleri merak eden ve isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Şevval Sam Sen Kimseyi Sevemezsin sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. Sen kimseyi sevemezsin Sevmeyeceksin sevmeyeceksin...
  4. Şevval Sam'dan Kahrolayım Şarkısının Sözleri Buyrun

Şevval Sam'dan Kahrolayım Şarkısının Sözleri Buyrun

Şevval Sam Kahrolayım Şarkı Sözleri Orhan Gencebay Kahrolayım Şarkı Sözü Hayatı hakkında daha önce bilgiler verdiğimiz Şevval Sam Kahrolayım Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz sevgili melekler... Hergün seni düşünüpte içmiyorsam kahrolayım Gözyaşımla dolup dolup taşmıyorsam kahrolayım Değişmem dünyaya seni hem ezeli hem ebedi Hala seni ilk gün gibi sevmiyorsam...
  5. Şevval Sam'ın Yeni Dizisi "Hayat Orda mısın?"

Şevval Sam'ın Yeni Dizisi "Hayat Orda mısın?"

şevval sam hayat orda mısın, şevval sam haberleri, şevval sam yeni dizisi Sevgili melekler, bir süredir herhangi bir dizide rol almayan oyuncu,şarkıcı Şevval Sam yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Show Tv'de başlayacak olan "Hayat Orda mısın?" adlı dizide rol alacak olan Sam'a oyuncu Onur Saylak eşliğk edecek. Daha önce ismi "Hayat Hanım" olarak açıklanan dizinin adı...

Sayfayı Paylaş