gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seyre İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Seyreyleyüp yandım mahcemaline Allah Allah Nur kundak içinde yatar Muhammed Canımın cananısın Dost Muhammed
    Kokuları benzer cennet gülüne Allah Allah
    Nur kundak içinde yatar Muhammed
    Canımın canısın Dost Muhammed
    Kevser dudakları bilmem ne söyler Allah Allah
    Hulusi kalbiyle hakkı zikreyler
    Daha tıfıl iken ümmetin diler Allah Allah
    Bildim odur iki cihan serveri Allah Allah
    Allah'ın Habibi son peygamberi
    O'dur yerin göğün şemsi kameri

Seyre İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kusur İlahisi

Kusur İlahisi

Bütün Kusurlarimi Itiraf Edecek Kadar Dürüst Iltifatlari Hiçbir Kibire Kapilmadan Kabul Edecek Kadar Zeki Hilekarliğin üzerinde Bir Abide Gibi Yükselecek Kadar Yüce Sevginin Kiymetini Bilecek Kadar Güçlü Eleştirileri Hoşgörüyle Karşilayacak Kadar Cesur Insanlarin Zaaflarini Anlayacak Kadar Sevecan Yanlişlarimi Idrak Edecek Kadar
  2. Yakma İlahisi

Yakma İlahisi

seherde açılan güller hürmetine rukuda bükülen beller hürmetine zikrinle dönen diller hürmetine cehennem narına yakma yarabbi yakma yarabbi yakma yarabbi muhammed aşkına yakma yarabbi yakam yarabbi yakma yarabbi cehennem narına yakma yarabbi secdeye kapanan başlar hürmetine aşkınla sızlayan kalpler hürmetine gecelerde dökülen yaşlar hürmetine gazabınla bize bakma yarabbi
  3. ebeda ilahisi

ebeda ilahisi

ebeda ilahisi Yarab haberin nereden alalım Bir kamil mürşide varalım Hakkın yoluna kurban olalım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Gönül kuşunu eyleyemedim Dünyaya mesken bağlayamadım Yandı yüreğim ağlayamadım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Tazedir solmaz Hakkın gülleri Mestane gezer saadet kulları...
  4. Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Seyre Dursun Aşk Şarkısının Sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Seyre Dursun Aşk Şarkı Sözü Ah ah ki ne ah Olmuyor geceler sabah Mecbur ayrılığının yasını Kalpten ağrılarının en hasını Kalmasın yerde gözyaşımı geri...

Sayfayı Paylaş