gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sezen aksu-deniz yıldızı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

01 - Deniz Yıldızı 02 - Yol Arkadaşım 03 - On Ay
    04 - Hala Haber Bekliyorum
    05 - Kırık Vals
    06 - Güvercin
    07 - Roman Kızı
    08 - İzmirin Kızları
    09 - Kutlama
    10 - Sor Beni
    11 - Memet
    12 - Tanrının Göz Yaşları
    13 - Menajer
    14 - Beşik

sezen aksu-deniz yıldızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Şimal Yıldızı

Sezen Aksu - Şimal Yıldızı

sen kalbimin zarif efendisi hayatımın kıymetlisi hey uzun yol arkadaşım şimal yıldızım, nerdesin nasıl havalandın... hasar almadan bu tufandan bak ben yaralandım... kayıtsız şartsız adanmaktan nasıl havalandın... hasar almadan bu tufandan bak ben paralandım imkansıza bağlanmaktan... git... sereyim yoluna yeni serüvenleri yakalım gitsin bütün nedenleri... haydi git... sereyim yoluna yeni...
  2. Sezen Aksu - Geçiyor Bizden De

Sezen Aksu - Geçiyor Bizden De

Bir masaldı aslında Ne yazık sonu yoktu Bir şarap sofrasında hazin Kibar bir vedayla son buldu Ama biz biliyorduk Bir daha çok zordu Kederle gülüyorduk o esnada Bir yıldız hızla kayıyordu Ah geçiyor bizden de Ah bitiyor ömürler Can çekiyor elbette Ama çok yaralı gönüller Bıraksam her şeyi Dönsem bir türlü Vazgeçsem hayattan Ölsem bir türlü Söz-Müzik: Sezen Aksu
  3. Sezen Aksu Deniz Yıldızı Albümü Çıktı

Sezen Aksu Deniz Yıldızı Albümü Çıktı

Sezen Aksu 3 yıl aradan sonra "Deniz Yıldızı" isimli albümü ile müzik severlerle buluşuyor. Prodüktörlüğünü Arto Tunçboyaciyan'ın yaptığı albümde bazı şarkılarda Aksu'ya Armenian Navy Band eşlik etti. Albümün yapımcısı ise, Doğan Music Company (DMC)... Deniz Yıldızı'nın içeriğini, "duygusal ve fiziksel olarak yoğun bir dönemin içinden çıkmış yoğun şarkılar" olarak...
  4. Minik serçe sezen aksu, “deniz yıldızı” isimli yeni albümünün ilk klibini çekti!..

Minik serçe sezen aksu, “deniz yıldızı” isimli yeni albümünün ilk klibini çekti!..

P { margin: 0px; } Sezen Aksu’nun haziran ayında DMC tarafından yayınlanan "Deniz Yıldızı" isimli albümünden ilk klibi "Beşik" şarkısına çekildi. Söz ve bestesi Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Arto Tunçboyaciyan’a ait şarkının klip yönetmenliğini ise Gül Oğuz yaptı. Klibin giriş bölümündeki sudan oluşan piyano ve mikrofon görüntülerindeki detaylar, 3D su simülasyon tekniği...
  5. Yıldız Tilbe Sezen Aksu Dargınlığı

Yıldız Tilbe Sezen Aksu Dargınlığı

yıldız tilbe sezen aksu dargınmı uzay heparı yıldız tilbe beraberliği hakkında genel bilgiler burda melekler yıldız tilbe geçen günlerde bomba bir açıklama yaptı rahmetli uzay heparı sezen aksuyla aşk yaşerken benimle birlikte oldu dedi ve sezen aksu bu cümlelere çok kırıldı işte haberin ayrıntıları SEZEN AKSU'YA MESAJ VAR Yıldız Tilbe, Sezen Aksu'ya da bir mesaj yolladı. Aksu'nun...

Sayfayı Paylaş